Конкурс тренерів з публічного виступу для конкурсу Diamond Challenge

Оголошується конкурс для проведення одноденних навчальних тренінгів для підлітків 14-18 років.

Для проведення одноденних навчальних тренінгових сесій з публічного виступу та ефективної самопрезентації для підлітків 14-18 років, БФ «Інститут громадянської освіти та суспільних програм» запрошує кваліфікованих тренерів.

Мета: підготувати команди школярів фіналістів до пітчингу бізнес-проектів перед журі та гостями заходу під час Національного відбору конкурсу Diamond Challenge Ukraine* 14-15 березня 2019 року.

Цільова аудиторія: школярі 9-11 класів (до 30 учасників у кожній групі)

Дати проведення: перша група Business Innovations – 20 лютого 2019 року; друга група Social Innovations – 27 лютого 2019 року.

Місце проведення: м. Київ або Київська область (буде повідомлено окремо).

Просимо надсилати пакет документів в електронному вигляді на електронну адресу: icepp.ngo@gmail.com з темою листа DC_PublicSpeaking до 8 лютого 2019 року включно.

Пакет документів має включати:

1) Резюме тренера, де буде вказано попередній досвід за напрямом, а також досвід проведення навчальних заходів для молоді та дітей.

2) Фінансова пропозиція в довільній формі (необхідно вказати вартість однієї години роботи в грн).

3) 2-3 рекомендації.

4) Підтвердження реєстрації як суб’єкта підприємницької діяльності (бажано).

* Конкурс Diamond Challenge Ukraine for High School Entrepreneurs 2018/19 реалізується Благодійним фондом ICEPP в рамках проекту School of Young Entrepreneurs and Social Innovators за підтримки Посольства США в Україні у партнерстві з Університетом Штату Делавер, Міністерством Молоді та Спорту України та Peace Corps Ukraine. 

Детальніше про проект за посиланням.

Контакти

  • Nataliia Shkurka
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.