Громади Донецької та Луганської областей навчаються механізмам прозорого управління

 

15 і 16 січня в Краматорську і 17-18 січня в Сєвєродонецьку пройде серія практичних тренінгів в рамках Програми місцевого системного розвитку.

Про що говоритимемо?

1.Комунікації в громаді під час впровадження змін або як “продати” ідею потенційному інвестору, залучити мешанців громади до спільного вирішення проблем та донести думку до органів влади.
2.Користування практичним інтсрументарієм управління землями об’єднаних територіальних громад (далі ОТГ) або як працювати в сучасних законодавчих умовах максимально ефективно
3.Збір вихідної інформації в громадах або покрокова інструкція до знання ресурсів громади.

Хто цільова аудиторія тренінгів?

Землевпорядники та відповідальні за зв’язки з громадськістю в партнерських ОТГ.

Що отримають учасники пісял проходження тренінгів?

Комунікації в громаді під час впровадження змін.
Навички особистісної комунікації та комунікації в процесі впровадження змін. Знання щодо інструментів ефективних публічних комунікацій у громаді задля формування образу громади, а також щодо засобів належної комунікації між владою, громадою та бізнесом. Знання щодо впливу, переваг та застережень при застосуванні соціальних мереж як засобу комунікації. 

Користування практичним інструментарієм управління землями об’єднаних територіальних громад
Теоретичні знання та практичні навички щодо застосування Практичного інструментарію усправління землями ОТГ, розробленого за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID), який допоможе ОМС базового рівня в організації та здійснені управління земельними ресурсами в межах територій ОТГ. Інструментарій сприятиме ОТГ у вирішенні проблеми землеустрою в громаді, прийнятті обгрунтованих рішень щодо земельних питань, які будуть зрозумілими та прозороми для громадян.

Збір вихідної інформації в громадах
Проаналізувати інформацію щодо можливих розпорядників вихідних даних, типів та форматів даних, які потрібно отримати для реалізації проекту зі створення єдиної документації щодо управління земельними ресурсами ОТГ. Ознайомитись із шаблонами отримання вихідних даних та отримати практичні навички написання листів-запитів щодо отримання вихідної інформації. 

В заході візьмуть участь представники ОТГ
Донецької області:

1.Андріївська ОТГ;
2.Званівська ОТГ;
3.Миколаївська ОТГ;
4.Олександрівська ОТГ;
5.Сіверська ОТГ;
6.Соледарська ОТГ;
7.Соледарська ОТГ;
8.Черкаська ОТГ;
9.Шахівська ОТГ.

Де?
Приміщення Антикризового медіа центру 
м.Краматорськ, вул.Марата, 1
Початок реєстрації: 09.00
 

Луганської області:
1.Біловодська ОТГ;
2.Білокуракинська ОТГ;
3.Лозно-Олександрівська ОТГ;
4.Нижньодуванська ОТГ;
5.Новопсковська ОТГ;
6.Привільська ОТГ;
7.Троїцька ОТГ.

Де?
Приміщення Центру розвитку місцевого самоврядування
м.Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 78Б
Початок реєстрації: 09.00

Програма місцевого системного розвитку виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ “Бломінфо-Юкрейн”, громадською організацією “ДЕСПРО” та Київським економічним інститутом в рамках проекту USAID “Підтримка аграрного та сільського розитку”.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.