Тренінг для посилення спроможності організацій, які працюють у сфері протидії туберкульозу

Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна» запрошує представників НУО на одноденний тренінг щодо підвищення спроможності в боротьбі з туберкульозом. Захід відбудеться 21 грудня 2018 року у місті Київ. Дедлайн - 4 грудня 2018 р.

Туберкульоз – це соціальна проблема, а не лише медична. Тому організації, які ведуть боротьбу з цією хворобою, повинні мати менеджерські та  експертні навички.

Ми розглянемо питання співпраці органів влади з громадськими організаціями щодо боротьби з цією хворобою в контексті медичної реформи та переходу на бюджетне фінансування.   

Запрошуємо по 1 представнику від НУО до участі в тренінгу. Для цього необхідно заповнити аплікаційну форму до 4 грудня 2018 року:  http://bit.ly/2A7iKFV.

Відібраним учасникам надійде підтвердження про участь 5 грудня 2018 року.  

Організатори покривають проїзд в обидва кінці (автобус, потяг - купе, плацкарт, інтерсіті 2-го класу - за умови наявності квитків), забезпечують харчуванням та роздатковими матеріалами.

Діяльність Партнерства здійснюється у співпраці з «Конвіктус Україна» за технічної та фінансової підтримки проекту «Виклик туберкульозу», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH.  

Контактна інформація:
Дарина Киричок

dashakyrychok20@gmail.com

Довідка про Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна

Партнерство «Зупинимо туберкульоз. Україна» (далі - Партнерство) створено у 2018 році в рамках проекту «Виклик туберкульозу», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується в Україні організацією PATH. Метою Партнерства є забезпечення повноцінної та ефективної відповіді на епідемію туберкульозу в Україні. 

Місією Партнерства є світ, у якому люди не помирають від туберкульозу, а наступні покоління живуть вільні від туберкульозу. Сьогодні Партнерство є частиною Глобального Партнерства «СТОП ТБ» (STOP TB Partnership) та об’єднує зусилля 46-и членів, в тому числі 7 фізичних осіб із числа провідних лікарів, науковців та експертів у сфері фтизіатрії. 

До складу Партнерства можуть долучатися неурядові національні та місцеві організації, державні органи, міжнародні агенції та проекти, об’єднання профспілок, приватний/діловий сектори, релігійні організації, фізичні особи, які спрямовують свою діяльність на подолання епідемії туберкульозу в Україні. 


Для цього необхідно завантажити та заповнити форму за посиланням: https://bit.ly/2C0elst

Або звернутися до секретаріату Партнерства на електронну адресу: StopTBUkraine@gmail.com

Контакти

  • dashakyrychok20@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.