Навчальний візит з теми «Ефективний менеджмент центру для молоді»

Мета навчального візиту: посилити спроможність нових команд, надавши їм знання та навички з основ менеджменту молодіжного центру в Україні, і підтримати вже досвідчені команди у розбудові соціальної згуртованості локальних громад.

Уже декілька років в Україні активно йде робота над розвитком інфраструктури молодіжної роботи. Найбільш успішним прикладом у даному напрямку є формування «молодіжних центрів». Молодіжні центри вже не нові для молоді України і щороку посилюються новими проектами чи нормативними документами, водночас зростає кількість і потужність центрів.

У серпні 2018 р. молодіжні працівники з Донецької та Луганської областей відвідали м. Львів із навчальним візитом. Дізнатися про те, як відбувалися візити, можна тут У січні 2019 р. навчальний візит прийматиме м. Тернопіль.

Мета навчального візиту: посилити спроможність нових команд, надавши їм знання та навички з основ менеджменту молодіжного центру в Україні, і підтримати вже досвідчені команди у розбудові соціальної згуртованості локальних громад, в тому числі щодо сталої, системної, планованої роботи центру, задля розвитку молодіжної політики та молодіжної роботи.

Програма візиту включатиме:

 • кейси з роботи «молодіжних центрів» на прикладі досвіду м. Львова та інших країн та сучасної реформи молодіжної сфери України;
 • тренінг з навичок для працівників центрів щодо планування, прогнозування та вимірювання результатів позитивного впливу центру на молодь та соціальну згуртованість локальної громади;
 • тренінг з ефективної роботи команди молодіжних працівників, зовнішніх та внутрішніх комунікацій у колективі, брендингу та позиціонування центру;
 • інструменту ігрофікації для волонтерів та працівників центру;
 • створення волонтерських рухів при молодіжних центрах тощо.

До участі запрошуються:

 • керівники молодіжних центрів;
 • молодіжні працівники, менеджери проектів;
 • волонтери молодіжних центрів;
 • працівники структурних підрозділів, що відповідають за молодь із Луганської та Донецької областей.

Навчальний візит буде проведений 21-24 січня 2019 р.

Британська Рада покриває витрати на проживання та харчування учасників, а також здійснює повернення транспортних витрат.

Участь можлива лише за відбором через аплікаційну форму .

Останній термін подачі аплікаційної форми — 13 грудня 2018 р. о 23:59.

Візити проводяться в рамках напрямку «Соціальна згуртованість» Проекту підтримки для Міністерства з питань тимчасово окупованих територій за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.

Контакти

 • molod.platforma@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.