Школа лідерів у Карпатах

Благодійний фонд Карітас Київ в межах проекту «Об’єднуючи людей заради розбудови миру» запрошує на школу лідерів у Карпатах.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Основна мета школи – дати необхідні навички юнацтву для успішної реалізації себе. У програмі: командна праця; лідерство; персональна ефективність; безконфліктне спілкування; діалог і розв’язування конфліктів; публічний виступ; селфбрендінг; дизайн мислення; здатність до самооцінки і самоусвідомлення; готовність до самонавчання, знання основ проектного менеджменту і багато іншого. 

Команда організаторів та тренерів табору – багаторазові учасники та організатори міжнародних освітніх поїздок і молодіжних обмінів. На вас чекають незвичайні майстер-класи, незабутні культурні вечори, де кожен бажаючий зможе проявити себе. Особливою родзинкою стануть запрошені гості, які не залишать вас байдужими. З нетерпінням чекаємо на зустріч з вами!

Спешіть зареєструватися: https://goo.gl/forms/McXt9HcLNiXr7DGT2
Отримати додаткову інформацію можна в координаторки проекту Яна Рожнятовская (Yana Rozhnyatovskaya): (066) 447 75 97, janina.rojniatovskaia@gmail.com

Організатори: Благодійний фонд Карітас Київ в межах проекту «Об’єднуючи людей заради розбудови миру»

Подія у фейсбуці: https://www.facebook.com/events/810788505975404/

Контакти

  • (066) 447 75 97 (Яна)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.