Українські амбасадори міжкультурного діалогу вирушать до Польщі

У розпал серпня п’ятнадцять активних людей віком 19-35 років з Львівської та Івано-Франківської області поїдуть до Польщі будувати містки інтеркультурного діалогу. Дедлайн - 12 липня 2018 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Хочеш стати одним/однією з них?

Ми шукаємо людей, зацікавлених просувати міжкультурний діалог, координувати дії всередині української спільноти та разом з польськими активіст(к)ами.Якщо ти активн(ий/а),творч(ий/а), цінуєш культурне різноманіття, тобі з нами! Заповнюй анкету і вирушай з 12 по 19 серпня у ґміну Поронін в межах проекту “Мистецтво задля міжкультурного діалогу/Culture and Art as a bridge for intercultural dialogue”. Подорож влаштовує “Молодіжна організація “СТАН” спільно зі Студентським братством Львівщини та польськими партнерами. Мандрівка стане частиною масштабного проекту “СТАНу” “Democracy Defenders/Захисники демократії”, що має на меті розбудувати міжрегіональну мережу молодих захисни(ків/ць) демократії та прав людини.

Поронін - живописне містечко у передгір’ї Карпат. Взимку сюди приїздять кататись на лижах. А влітку це ідеальне місце для прогулянок. Протягом п’яти днів активіст(к)и з української і польської сторони вчитимуться тут через культуру і мистецтво досягати порозуміння між країнами.

Мистецтво задля міжкультурного діалогу” це можливість:

  • зламати стереотипи про мешкан(ців/ок) іншої країни;

  • опанувати креативні методи та з їхньою допомогою популяризувати культурну спадщину;

  • дізнатися більше про європейські цінності, демократію та права людини, стати захисни(ком/цею) демократії;

  • сприяти налагодженню українсько-польського партнерства;

  • здобути досвід локальної культурної дипломатії;

  • розпочати співпрацю з польськими активіст(к)ами у напрямі просування міжкультурного діалогу.

Для участі в освітньо-інтеграційному візиті заповніть анкету за посиланням (https://goo.gl/zvfCvJ ) до 12 липня включно.Результати відбору будуть оголошені не пізніше 15 липня.

Організаційні деталі:

При відборі учасників та учасниць пріоритет буде надано учасни(кам/цям) ініціатив Студентського братства інших заходів довготривалого проекту “Democracy Defenders”, ВПО, представни(кам/цям) соціальних, етнічних, релігійних меншин а також LGBTQI спільноти.

Відібрані молоді люди організовано вирушать до Польщі зі Львова (витрати пов’язані з пересуванням, проживанням, харчуванням, інші витрати на території України, в тому числі, оформлення документів та страховки, учасники та учасниці здійснюють власним коштом). На території Польщі, починаючи з міста Перемишль, всі витрати (проїзд, проживання, харчування) здійснюються коштом організаторів. Організатор(к)и проекту зобов’язуються у разі необхідності надати візову підтримку та консультацію щодо оформлення потрібних документів. Організаційний збір для виконання статутних завдань організації, пов’язаних з проведенням польсько-українських діалогів, становить 1000 гривень та офіційно сплачується на рахунок організації як благодійний внесок на виконання завдань проекту.

Освітньо-інтеграційну подорож влаштовує Молодіжна організація “СТАН” у співпраці зі Студентським братством Львівщини та польською організацією “Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Młodzieżowych Art”.

Із 2014 року “СТАН” влаштовує освітньо-інтеграційні подорожі в Польщу задля створення нової діалогової платформи для активістів та активісток різних етнічних, культурних та соціальних категорій. А також, залучення до діалогу внутрішньо переміщених осіб, правозахисників і правозахисниць із Донбасу і Криму, активістів та активісток старшого шкільного та студентського віку. Чимало з учасни(ків/ць) попередніх поїздок надалі стали активніше брати участь в молодіжних обмінах, пройшли стажування й розпочали співпрацю з Молодіжною організацією “СТАН”, знайшли себе у волонтерстві та громадському активізмі.

Нагадуємо, візити є продовженням довготривалого проекту “Democracy Defenders”, який реалізує організація “СТАН”, за підтримки фонду National Endowment for Democracy.

Контакти

  • stan.art.group@gmail.com +380 95 349 5325
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.