bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Лекція-практикум для майбутніх підприємниць у Києві

30 червня 2018 у межах проекту «Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!» відбудеться лекція-практикум для майбутніх підприємниць.

Чому не потрібно боятися та як досягти успіху в бізнесі, незважаючи на будь-які життєві обставини? Чи важко розпочати власну справу, коли здається, що все проти тебе, і як довести усім, що ти зможеш? І, в принципі, із чого розпочати?

Шукаєте відповіді на ці запитання? Тоді ми чекаємо на Вас на безкоштовній зустрічі із надихаючими та успішними Ярославою Гресь і Анастасією Дзюбою та Анно Коваленко, що відбудеться 30 червня 2018 у межах проекту «Успіх кожної жінки: Розпочни свій бізнес вже сьогодні!». У межах ініціативи протягом травня – червня 2018 тривають інформаційно-мотиваційні лекції-практикуми з відомими підприємцями та підприємницями для осіб, що бажають започаткувати власний бізнес.

1. Як розробити ідею проекту, що буде цікава вашій цільовій аудиторії та ЗМІ. 

2. Критерії якісної ідеї: своєчасна, смілива, свіжа. 

3. Ознаки проекту, який працює: розповідає історію, працює з інсайтом, викликає співпричетність.

4. План роботи з проектом: «що я роблю, як, з ким, для кого, які у мене KPI».

5. Аналітична записка: ціль проекту, головна емоція, ключові повідомлення, упередження, контраргументи, SWOT-аналіз. 

6. Робота з media relations: визначте пріоритетні медіа, проаналізуйте ЗМІ, підготуйте лист з пропозицією, знайдіть медіапартнерів.

7. Робота з текстами. 

8. Формула роботи з лідерами думок: особисте знайомство та/або якісно оформлений кейс + коротке повідомлення, яке передає цінність проекту. 

9. Приклади найбільш успішних каннських кейсів. 

Анна Коваленко та Анастасія Дзюба – засновниці першого українського мас-маркет бренду якісного та стильного жіночого одягу «MustHave». Він з’явився у 2010 році, коли було створено перші моделі їхніх суконь, які дуже швидко полюбилися абсолютно різним категоріям українських жінок (від студенток до бізнес-леді). Сьогодні «MustHave» – це власне виробництво площею 1000 в.м, 9 магазинів по всій Україні, 250 співробітників та співробітниць, інтернет-магазин, представництва бренду в 10 країнах світу, а також 4 колекції на рік, колаборація з талановитими дизайнерами та диайнерками (наприклад, «ELENAREVA» for «MUSTHAVE» у 2017) та унікальний колектив, закоханий у свій бренд. «MustHave» входить в Асоціацію ритейлерів України. Про бренд неодноразово писав український «Forbes»; а журнал «Новое Время» включив Анну та Анастасію в «ТОП-100 найуспішніших жінок України 2017 року». 

На зустрічі з Анною та Анастасією ми поговоримо про:

 1. Історію їхнього успіху;
 2. Шляхи обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї;
 3. Шляхи вибору цільової аудиторії;
 4. Бізнес-план і стратегічне планування фінансів;
 5. Побудову команди як основи успішного бізнес-проекту;
 6. Основи ціноутворення;
 7. Основи фандрайзингу;
 8. Маркетинг та PR як необхідні складові успішної бізнес-стратегії;
 9. 9.      Боротьбу із внутрішніми перепонами (страхи, недовіра тощо).

Програма заходу:

10:30-11:00 – Реєстрація

11:00-13:00 – Виступ Ярослави Гресь

13:00-13:30 – Кава-перерва

13:30-15:00 – Виступ Анни Коваленко та Анастасії Дзюби

15:00 – Неформальне спілкування

Ініціатива реалізується громадською організацією «Жіноча Ліга» для жінок з метою підвищення рівня їхніх знань та навичок щодо здійснення підприємницької діяльності, розширення мережі контактів та запровадження діючої системи надання експертних консультацій.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36 (Колонна зала КМДА).

Реєстрація на подію за посиланням: http://womensleague.org.ua/uk-UA/Kalendar-podij/Uspih-kozhnoi-zhinky-Rozpochny-svij-biznes-vzhe-sogodni-YAroslava-Gres-ta-Anastasiya.aspx?ID=18.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь:

Тел.: +38(044) 599 59 88

E-mail: info@womensleague.org.ua 

Контакти

 • info@womensleague.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.