Тренінг з миротворчості та блогерства

Громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає другу фазу національного проекту «Голос жінки має силу». Мета проекту – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство. У перспективі це стане фундаментом для відновлення миру в Україні. Дедлайн - 27 травня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Запрошуються учасники із Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської, Чернівецької областей долучатися до проекту.у «Голос жінки має силу».

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

У рамках проекту планується проведення чотирьох 4-денних Шкіл-тренінгів на теми правозахисту, адвокаційних кампаній, миротворчостіблогерства і арт-технік як засобів вирішення конфліктів.

Активісти з Закарпатської, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської, Сумської, Харківської, Чернівецької областей запрошуються долучатися до проекту.

Друга Школа «Техніки вирішення конфліктів і миротворчість» стартує 29 травня. На тренінгу будуть розглядатися Резолюція Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки, мир, безпека», техніки вирішення конфліктів, зокрема блогерство як одна з найпродуктивніших.

Час проведення: 29 травня - 1 червня 2018 року.

Місце проведення: Тренінг-центр «Mama Cares», с. Кип’ячка, Київська область.

Всі витрати, пов’язані з переїздом, харчуванням та проживанням, покриває проект.

Що потрібно для участі:

1. Досвід роботи з ВПО, з гендерними проблемами, інтерес до теми “Резолюція ООН 1325 “Жінки, мир, безпека”, бажання вести тематичний блог;

2. Долучитися до ФБ-групи проекту “Голос жінки має силу”.

3. Готовність до ведення блогу або правозахисної кампанії на користь ВПО на сторінці у Фейсбуці.

4. Заповнити анкету учасника до 27 травня 2018 року.

Активні учасники, які долучатимуться до всіх активностей проекту, отримають спеціальний сертифікат та рекомендаційний лист від Фундації прав людини, протягом проекту отримувати менторську підтримку від експертів. Цей проект – шанс перейняти безцінні знання від професійних тренерів, ставити запитання фахівцям і отримувати відповіді, спробувати на практиці свої сили та знайти однодумців.

Контакти

  • ГО «Фундація прав людини»
  • info@uhrf.org
  • +38 -044- 558-36-01
  • www.uhrf.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.