Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Сумах і Глухові

15-17 травня 2018 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні відвідає Суми та Глухів з офіційним візитом. У межах візиту відбудеться низка інформаційних заходів. У програмі: презентація відкритих конкурсів на гранти ЄС, тренінг для ГО з написання грантових заявок, семінар про пошук бізнес-партнерів в ЄС, брейн-ринг тощо.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

У програмі візиту:

Що: Презентація відкритих конкурсів на гранти та проекти ЄС

Коли: 15 травня 2018 року, 14:00 – 15:30 

Де: м.Суми, Premier Hotel Shafran (вул. Замостянська, 1/4), конференц-зала

Для кого: Представники неурядових організацій; зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС громадяни

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд програм Євросоюзу, зокрема інформаційних, освітніх, культурних та бізнес-проектів. Серед них Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін. Також буде презентовано діяльність Інформаційного центру Erasmus+ Youth, який знаходиться у Сумах.

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Що: Тренінг для громадських організацій «Мова грантових заявок і тендерів: як зрозуміти донора?»

Коли: 15 травня 2018 року, 16:00 – 19:00 

Де: м. Суми, Premier Hotel Shafran (вул. Замостянська, 1/4), конференц-зала  

Для кого: Представники громадських організацій; ті, хто планує чи у процесі створення ГО; охочі покращити навички роботи з донорами

Тренінг орієнтований на неурядові організації, які розвивають свою діяльність і хочуть здобути базові навички у підготовці грантових заявок на конкурси і тендери ЄС, а також у комунікації з донорами. Захід буде також цікавий тим, кому дана тема корисна у контексті їхньої громадської діяльності. Серед винесених на розгляд тем: хто такі донори і принципи ефективної комунікації з ними; як зрозуміти потреби донора та відобразити це у заявці; «стандартний склад» грантової заявки: проблема, мета, завдання, очікувані результати та їх співвідношення; базові принципи складання бюджету; «розбір» типових помилок у грантових заявках та ін. Учасників очікує розгляд реальних прикладів з грантових конкурсів ЄС та практичні завдання /Тренер: Денис Ткачов, експерт з розробки та подання грантових заявок, експерт ініціативи Представництва ЄС Team Europe (Харків).

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Що: Семінар для представників місцевого бізнесу «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі?»

Коли: 16 травня 2018 року, 10:30 – 13:30

Де: м. Суми, Сумський Центр розвитку місцевого самоврядування (площа Незалежності, 3/1, 1-й пов.)

Під час семінару учасники розглянуть переваги глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ГВЗВТ); дізнаються про можливості Європейської Мережі Підприємств (Enterprise Europe Network) для пошуку бізнес-партнерів та інвесторів в Європі. Обговорять європейську консультативну підтримку для малого і середнього бізнесу та допомогу в налагодженні бізнес-зв’язків у країнах ЄС, зокрема програму EU4Business та діяльність Центру підтримки бізнесу у м. Суми. Також буде розкрите питання захисту прав інтелектуальної власності в ЄС та що потрібно знати українським підприємцям.

Серед головних експертів семінару: Оксана Попруга, представник Департаменту економічної політики Представництва ЄС в Україні / Тарас Савченко, керівник Центру підтримки бізнесу м. Суми / Андрій Яремкевич, експерт Enterprise Europe Network-Ukraine

Реєстрація обов’язкова за посиланням

Що: Брейн-ринг для молоді на тему Європейського Союзу

Для кого: Студенти, школярі, активна молодь

У Сумах:

Коли: 16 травня 2018 року, 13:30 – 15:00

Де: м. Суми, Конгрес-центр Сумського державного університету (вул. Покровська, 9/1)

У Глухові:

Коли: 17 травня 2018 року, 12:00 – 13:30

Де: м. Глухів, ЗОШ №1, вулиця Вознесенська, 13

Брейн-ринг на європейську тематику – гра для студентів, школярів та активної молоді, яка допоможе в інтерактивній спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя, а також відчути командний дух і розвинути аналітичні навички.

Що: Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд молодіжних, освітніх, культурних і бізнес-можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»

Коли: 17 травня, 16:00 – 17:30

Де: м. Глухів, Глухівський національний педагогічний університет, вулиця Києво-Московська, 24.

Для кого: Представники неурядових організацій та бізнесу, молодь, освітяни, активісти, зацікавлені жителі міста

Під час заходу буде розказано про пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, а також представлено програми, проекти Євросоюзу та інформаційні ресурси Представництва ЄС. Серед презентованих програм та проектів: Horizon 2020, Creative Europe, Culture Bridges, Erasmus+, eTwinning Plus, COSME, EU4Business та ін.  

За детальною інформацією можна звертатися до Олесі Савенко, тел. +38 (093) 701 3623, osavenko@internews.ua, Ольги Міщенко, тел. +38 (096) 681 7607, omishchenko@internews.ua або до Ірини Широкової, +38 (097) 177 2416, ishyrokova@internews.ua

Візит Представництва ЄС до Сумської області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.