Тренінги для майбутніх соціальних підприємців (Сєвєродонецьк)

Запрошуються 35 креативних та активних представників громадського сектору та бізнесу з Донецької, Луганської, Харківської та Одеської областей, які бажають створити власні соціальні підприємства. Дедлайн - 17 травня 2018 року. 

Більше тренінгів у розділі Тренінги

 • Чи хочете ви зрозуміти, як саме працюють соціальні підприємства?

 • Чи бажаєте ви зробити свою громадську організацію, або волонтерську ініціативу незалежною від стороннього фінансування?

 • Чи бажаєте, щоб ваш бізнес вирішував актуальні проблеми вашої громади при цьому отримуючи прибуток?

На вибір пропонується дві тренінгові програми:

Тренінг 1: “Соціальне підприємництво: заробляй, змінюючи світ на краще!”

Для участі запрошуються представники малих міст та сіл, які бажають відкрити власну справу та покращити життя своєї громади.

Розклад навчальних модулів тренінгу:

 • Модуль 1: 4-7 червня 2018 р.

 • Модуль 2: 8-11 липня 2018 р.

 • Модуль 3: 16-19 вересня 2018 р.

Тренінг 2: “Разом надійніше: соціальне підприємництво у партнерстві”

Для участі запрошуються команди із 2-х учасників, які бажають створити/розвинути свій успішний бізнес, що заробляє гроші і вирішує соціальні проблеми.

Розклад навчальних модулів тренінгу:

 • Модуль 1: 9-13 червня 2018 р.

 • Модуль 2: 10-14 вересня 2018 р.

Реєструйтеся на навчальну програму для майбутніх соціальних підприємців за лінком.

Після успішного завершення навчання ви отримаєте необхідні знання та навички для відкриття та/або розвитку соціальних підприємств. З нашою допомогою ви оберете свою нішу як щодо соціальної, так і щодо бізнес-складової, розробите бізнес-модель вашого підприємства та отримаєте комплексні знання з успішного ведення бізнесу. Окрім того, всі учасники програми зможуть прийняти участь у конкурсі на отримання фінансування для власного старт-апу в рамках проекту, а також у конкурсах для участі у закордонних поїздках до Німеччини та Грузії з обміну досвідом у сфері соціального підприємництва.

Учасники програми будуть обиратись на конкурсній основі.

Навчання проходитиме з червня по вересень 2018 р. у м. Сєвєродонецьку Луганської області.

До участі в тренінгах запрошуються активісти, представники громадських організацій, волонтери та підприємці з активною громадянською позицією, які зацікавлені у відкритті та розвитку бізнесу, що сприятиме підвищенню якості життя у громаді, допомозі вразливим групам населення, в тому числі, які постраждали від війни, вирішенню гострих питань місцевого розвитку у співпраці з іншими місцевими громадськими або державними установами. Даний захід буде цікавий також представникам громадських організацій або молодіжних платформ, які прагнуть не залежати від грантових коштів, а генерувати прибуток на свою діяльність власними силами.

Географія конкурсу: Донецька, Луганська, Одеська та Харківська області.

Вимоги до кандидатів:

 • Досвід роботи громадському секторі, або у бізнесі;

 • Можливість брати участь у всіх тренінгових сесіях (розклад надається нижче);

 • Проживання у одній з чотирьох цільових областей;

 • Жінки особливо заохочуються до подачі заявок та участі у тренінгах.

Головні критерії відбору кандидатів:

 • Мотивація;

 • Активна участь у громадській діяльності;

 • Ініціативність та зацікавленість в економічному і соціальному розвитку України;

 • Готовність і можливість розвивати соціальний бізнес.

Для учасників з інших міст організатори відшкодовують витрати на проїзд та проживання на час проведення тренінгу. Витрати на власне харчування покриваються учасниками самостійно.

У разі Вашої зацікавленості, просимо заповнити анкету  тут

Ключові тренери та експерти:

Артем Корнецький, PhD. Співзасновник School of ME. Доцент Українського католицього університету. Тьютор та ментор U Open University. Стипендіат Програми ім. Фулбрайта в Університеті ДеПоля (Чикаго). Автор та викладач навчального курсу «Соціальне підприємництво». Бізнес-консультант.

Команда тренерів, підготовлених у рамках проекту “Соціальне підприємництво як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку”.

До проведення програми будуть залучені також українські соціальні підприємці та запрошені експерти з різних міст України та сфер діяльності. Можливі візити на діючі соціальні підприємства.

Додаткова інформація буде направлена після заповнення форми. Програма та інформація про місце проведення буде спрямована відібраним учасникам.

У разі, якщо у вас виникатимуть питання, ви можете звернутися до менеджера проектів ФСЄ Ольги Шаварової за телефоном: +38 044 200 38 24, або електронною поштою за адресою: oshavarova@eef.org.ua

Соціальне підприємництво – це інноваційна модель ведення бізнесу, спрямована на вирішення соціально-економічних та екологічних проблем. Його основна відмінність від звичайного бізнесу полягає в тому, що першочерговою є соціальна місія або цінність, а прибуток частково може спрямовуватися на вирішення суспільних проблем. З іншого боку, соціальне підприємництво сприяє розвитку суспільства шляхом впровадження інновацій, стимулює до саморозвитку і вчить допомагати самому собі і довкіллю. Тому саме зараз, в умовах воєнного конфлікту і погіршення соціально-економічної ситуації, такий інструмент як соціальне підприємництво може стати дуже ефективним засобом попередження або вирішення багатьох проблем.

Детальніше про соціальне підприємництво можна дізнатися за посиланням: http://www.socialbusiness.in.ua/

Захід проводиться в рамках проекту «Соціальне підприємництво як інноваційний інструмент вирішення питань суспільного розвитку», який є частиною комплексної програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», яка фінансується Федеральним Міністерством економічного  співробітництва та розвитку Німеччини.

Джерело: http://se.eef.org.ua/node/49

Контакти

 • 044 200 38 24
 •  oshavarova@eef.org.ua
 • Програма «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу»
 • http://www.socialbusiness.in.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.