bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Табори активної реабілітації для осіб з травмою хребта та спинного мозку

Всеукраїнське громадське об’єднання «Національна Асамблея людей з інвалідністю України» спільно з UCP Колеса для людства (США) та Українською асоціацією фізичної терапії за фінансової підтримки Агентства міжнародного розвитку Уряду США (USAID) реалізує Міжнародний проект «Тренінги, розширення економічних можливостей, допоміжні технології та послуги медичної/фізичної реабілітації» та оголошує набір учасників Таборів активної реабілітації для осіб з травмою хребта та спинного мозку.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

Протягом 2016-2017 років в рамках проекту відбулося вісім таборів активної реабілітації і додатково в 2018 році буде проведено ще два табори, які є одним з найефективніших методів відновлення фізичного та соціального стану людини після ускладненої травми хребта з ураженням спинного мозку ураженням спинного мозку (Методика шведської НУО REKRYTERINGSGRUPPEN).

Партнером в організації таборів активної реабілітації є Всеукраїнська громадська організація осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації», яка проводить такі заходи в Україні з 1992 року.

Метою табору є досягнення людиною, що користується кріслом колісним максимальної незалежності від сторонньої допомоги, і тим самим, покращення якості свого життя.

Філософія табору ґрунтується на гаслі — «навчився жити в колясці сам — навчи іншого».

Активна реабілітація (АР) — це комплекс заходів із застосуванням засобів фізичної культури та спорту, скерованих на самообслуговування, максимальну незалежність у повсякденному житті та побуті, інтеграцію та суспільну активність людини, що зазнала травми чи захворювання хребта та спинного мозку. Основними складовими процесу активної реабілітації є фізична, психологічна та соціальна реабілітація.

Учасником табору активної реабілітації можуть бути особи з наслідками ушкодження спинного мозку та ураженням функцій тазових органів, які не мають пролежнів та суворих протипоказань до фізичних навантажень.

Дати проведення Таборів активної реабілітації у 2018 році:

  • Табір АР І рівня - 03 по 14 червня 2018 р.;
  • Табір АР І рівня - 03 по 14 листопада 2018 р (для осіб з тетраплегією).

Відбір учасників відбуватиметься за заповненими анкетами. Пріоритет щодо участі в таборі мають внутрішньо переміщені особи з інвалідністю, цивільні постраждалі в зоні проведення АТО.

Місце проведення – Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного Комітету спорту осіб з інвалідністю України (с. Яворів, Львівська область)

Для участі у таборі необхідно:

  • заповнити анкету учасника табору он-лайн;
  • або безпосередньо звернутись до офісу ГС «ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України».

Контакти:

Вікторія Назаренко

Координатор проекту НАІУ, Генеральний секретар НАІУ

(093)7711060, (044)2796182, v.n.nazarenko@ukr.net

Володимир Азін

Консультант проекту з активної реабілітації,
Заступник Голови правління ВООІ «Група активної реабілітації»
(044) 279-61-82,  279-61-74, azin_2@ukr.net

Віталій Пчолкін

Організатор таборів, Виконавчий директор ВООІ «Група активної реабілітації»
(093) 922-48-48, pcholkin@gar.org.ua

Контакти

  • ВГО «Національна Асамблея людей з інвалідністю України»
  • v.n.nazarenko@ukr.net
  • (093)7711060
  • (044)2796182
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.