Воркшоп «Амбасадори демократії» для громадських активістів та активісток

З 12 по 15 лютого на Прикарпатті відбуватиметься воркшоп «Амбасадори демократії», на який запрошують усіх, хто хотів би навчитися креативним підходам у створенні власних проектів, використовуючи сучасні творчі методики, які вже випробувані та вдосконалені  організаторами - командою громадської організації «Молодіжна організація «СТАН». Дедлайн - 28 січня 2018 року.

 

Більше тренінгів у розділі Тренінги

На воркшопі команда організаторів/ок тренерів/ок і фасилітаторів/ок створять простір та нададуть інструменти для спільного створення проектів та мережування. Учасникам/цям в ході роботи будуть запропоновані методики: - графічна візуалізація проектних пропозицій, метод Волта Діснея, Appreciative inquiry та інші цікаві моделі та методики.

На воркшоп запрошують активістів та активісток, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб, людей різних національностей та етнічного походження, представників та представниць різних спільнот зі своїм унікальним досвідом. 

Фасиліторкою на воркшопі буде Олеся Архіпова – членкиня правління ГО “Молодіжна організація “СТАН” , фасилітаторка і тренерка у сфері громадянської освіти, активізації громадян, критичного мислення та основ прав людини. Співзасновниця ГО “Дом4824”.Вона має значний досвід у тому як допомогти групам знаходити ефективні та креативні рішення та максимально мобілізовувати команду для спільної роботи.

Оксана Потапова стане тренеркою, експерткою та менторкою воркшопу. Вона є експерткою з крітерієв оцінки проектів, їх цілосності та ефективності на проблематику, а також з питань гендерної рівності та інтеграції гендерного підходу до проектів.

Оксана Потапова є cпівзасновницею ГО “Театр для Діалогу”, джокеркою методики театру пригноблених, авторкою та координаторкою великої кількості  креативних, діалогових проектів. Завдяки своєму холістичному досвіду у проектному менеджменті Оксана допомагатиме учасникам вдосконалювати свої знання на всіх етапах створення проектів.

Ярослав Мінкін виступить в ролі тренера методиста та ментора воркшопу. Його досвід буде направлено на допомогу в кристалізації ідей, задопомогою графічної візуалізації проектних пропозицій та менторській підтримці.  

Ярослав Мінкін - засновник та голова правління ГО “Молодіжна організація “СТАН”, український поет, громадський діяч та культурний іноватор. Фахівець із розбудови міжкультурного діалогу в Україні. Організатор мистецьких акцій прямої дії та кампаній на захист суспільних інтересів. Пропагандист культурного розмаїття і поваги до прав людини. Тривалий час Ярослав працював над демократизацією культурної політики на Донбасі. З 2015 року координує освітні, культурні та дослідницькі ініціативи, працює в якості незалежного експерта та тренера з неформальної освіти. З 2018 року його обрано на посаду координатора РГ4 Української національної платформи ФГС СхП для представлення України на міжнародній арені.

Щоб взяти участь у воркшопі, необхідно заповнити анкету за посиланням https://goo.gl/g59yqD Зробити це потрібно до 28 січня 2018 року (включно). Результати відбору будуть оприлюдненні 1 лютого 2018.

Участь у навчанні безкоштовна. Учасників та учасниць забезпечать трансфером із вокзалу Івано-Франківська до села Бабин у “Хату-Майстерню”, житлом і харчуванням. Витрати на дорогу до Івано-Франківська компенсуються у розмірі до 500 грн.

Контактна особа: Юлія Сінькевич 095 806 9610, ju.sinkevych@gmail.com 

Посилання на подію в мережі facebook.

Мережевий воркшоп «Амбасадори демократії» є частиною проекту «Сприяння діалогу та примиренню в регіонах України», який реалізовує ГО «Молодіжна організація «СТАН»

 

Контакти

  • Юлія Сінькевич
  • ГО «Стан» ( СТАН\STAN art group)
  • ju.sinkevych@gmail.com
  • 095 806 9610
  • https://www.facebook.com/lgstan/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.