Дводенний тренінг з фандрайзингу з Олегом Гришиним (Краматорськ)

Громадська організація «Точка доступу» запрошує громадських активістів, представників молодих громадських організацій, що працюють у Донецькій області, на тренінг «Фандрайзинг для діяльності організацій громадянського суспільства».Дедлайн - 13 січня 2018 року.

 Більше тренінгів у розділі Тренінги 

Під час заходу учасники дізнаються про те, що таке фандрайзинг, етичні принципи та стандарти у цій сфері, які категорії донорів та в чому їх мотивація у наданні грошей громадським активістам. Також за допомогою рольових ігор та практичних завдань навчаться визначати власні потреби, планувати фандрайзингові стратегії для своїх організацій та поговорять про звітність, прозорість, відкритість, публічність та комунікацію щодо фандрайзингу організації. Тренером виступить експерт з файндрайзингу Олег Гришин.

Захід відбудеться 16 – 17  січня (вівторок) з 09:00 до 16:00 у Краматорську. Місце проведення тренінгу буде повідомлено учасникам додатково.

Для участі у тренінгу необхідно обов’язково заповнити онлайн-форму за посиланням https://goo.gl/8VFGRH

Дедлайн подачі заявки – 16:00 13 січня 2018 року.

Тренінг відбудеться в рамках проекту «Громадський пояс Донбасу», що реалізовується Західноукраїнським ресурсним центром у партнерстві з Центром Громадської адвокатури та Товариством Лева, за фінансової підтримки ЄС.

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.