Тренінг: «Нові розслідувачі: школа для регіональних журналістів»

ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП» запрошує молодих журналістів, які хочуть зробити або роблять перші кроки в жанрі журналістських розслідувань, на п’ятиденний тренінг. Дедлайн – 14 січня 2018 року.

Більше тренінгів у розділі Тренінги

До участі запрошуються журналісти, які ще не відвідували тренінгів з розслідувальної журналістики. Дата проведення: 27-31 січня 2018 року.

Що пропонується під час тренінгу?

Безкоштовне активне навчання з відомими тренерами, які працюють у жанрі журналістських розслідувань (тренерський склад буде оголошено згодом).

За результатами навчання учасники:

  • дізнаються про особливості проведення журналістських розслідувань;
  • навчаться шукати теми та інформацію для матеріалів;
  • опанують методи та інструменти, необхідні для проведення та написання журналістських розслідувань;
  • отримають базові навички роботи з відкритими даними та доступу до публічної інформації.

10 з 16 учасників тренінгу після успішного завершення 5-денної тренінгової програми отримають можливість пройти оплачуване стажування у найкращих столичних виданнях, які займаються журналістськими розслідуваннями.

Тренери школи відберуть майбутніх стажерів серед учасників – за результатами індивідуальної активності під час навчання.

За кожним стажером буде закріплений ментор (журналіст або редактор), який допоможе зробити перше журналістське розслідування.

За результатами стажування матеріали на заявлені теми мають бути опубліковані (можливе співавторство).

Термін стажування – два тижні.

При виборі редакції будуть враховані побажання учасників та менторів.

Як стати учасником школи?

Заповити анкету за посиланням.

Рекомендуємо продумати та детально описати тему розслідування, над яким ви збираєтеся працювати протягом Школи (сформулюйте гіпотезу свого розслідування, вкажіть орієнтовні джерела отримання інформації).

Група формується на конкурсній основі.

Прийом анкет закінчується 14 січня 2018 року, о 23:59 (відправлені пізніше анкети не будуть розглядатися).

Проект реалізовується в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA).

Контакти

  • +380 (93) 058 28 58‬ Дарина Шевченко
  • ГО «Інститут розвитку регіональної преси – ІРРП»
  • https://irrp.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Анатолій Войтківський   252 дні тому   #  

прохання, запропонувати для учасників школи зібрані фото, відео матеріали, рішення сесій та судові ухвали, що вказують на їх корупційну складову. Заяви про корупційні та кримінальні злочини скоєні головою громади та відповіді на подані заяви від прокуратури, поліції, НАЗК, Уповноваженого ВР з прав людини. Оскарження незаконних дій поліції в судах, судові рішення та ухвали по скаргах, в котрих судом визнається незаконність дій слідчих та ін. Перекачування коштів головою громади, виділених з держ бюджету на утримання закладів освіти та охорони здоровя для новоутвореної громади з бюджету громади іншому бюджету в незаконний і корупційний спосіб. Звичайно всі ці корупційні і кримінальні злочини покриваються чиновником обласного рівня, котрий впливаючи на правоохоронні органи і суди, перешкоджає розслідуванню та притягненню корупціонерів і злочинців до відповідальності. Дуже цікава бурштинова складова у цих розслідуваннях та ін. Саботаж реформи децентралізації, запропонованої кабміном, здійснюється державними чиновниками, які отримують заробітну плату за впровадження цих реформ. Показовим є перерахування майже двох мільйонів гривень з бюджету громади (за кришу) без будь яких пояснень і правових підстав.
Якщо хтось зацікавиться пропозицією, готовий для співпраці та надаю контактні дані: тел. 0503806998: [email protected] Анатолій Войтківський.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.