В Маріуполі розпочинається набір на курси самозахисту жінок

Громадська організація «Ліга жінок-виборців» розпочинає набір на безкоштовні курси самозахисту жінок в місті Маріуполь. Учасниць навчать основним прийомам боротьби і допоможуть виробити психологічну стійкість. Доступним та ефективним прийомам жінок буде вчити кваліфікований тренер-викладач, який має досвід роботи з жінками та дітьми. Початок курсів заплановано на кінець січня 2018 року. Дедлайн реєстрації - 15 січня 2018 року.  

Більше тренінгів у розділі Тренінги  

«Курси самозахисту жінок має на меті згуртувати жінок, щоб навчити їх протидіяти фізичному та психологічному насильству шляхом вивчення прийомів самозахисту. Вік, вага та стан здоров’я ролі не відіграють, бо тренування по розробленій технології самозахисту є доступними для більшості жінок. Окрім фізичних тренувань, ми будемо займатись також і психологічною підготовкою, щоб жінки змогли відчувати себе більш впевнено та могли протистояти, не допустивши фізичного насильства», - зазначила Дар’я Левчук, керівник ГО “Ліга жінок-виборців”.

Зареєструватися на курси самозахисту можна за посиланням - https://goo.gl/forms/BZG5kllTfGyyv6Rp1. Дедлайн заповнення форми - 15 січня 2018 року.  

Метою проекту “Налагодження діалогу між громадянами та поліцією м. Маріуполь щодо попередження домашнього насильства та вирішення проблем безпеки в громаді”, що здійснюється  ГО “Правозахисний центр “Ліга жінок - виборців” за підтримки Програмної  ініціативи «Права людини та правосуддя» є залучення громадськості Маріуполя до  виявлення та вирішення проблем безпеки, а також попередження домашнього насильства в місті на основі діалогу місцевої поліції та різних зацікавлених учасників  на рівні громад

Контакти

  • lwv.lugansk@gmail.com
  • ГО «Ліга жінок-виборців»
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.