Представників влади Ірпеня запрошують на тренінг з підзвітності

Українське представництво всесвітнього антикорупційного руху Transparency International запрошує представників міської влади Ірпеня до реєстрації на тренінг  «Як покращити показники Ірпеня в рейтингу прозорості міст», що відбудеться 20 листопада. Дедлайн для реєстрації - 16 листопада, 12:00. 

Тренінг відбуватиметься  з 9 до 19 у «Конференц-Холі Ірпінь» за адресою: вулиця Северинівська, 118А.

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням: http://bit.ly/2AERBth. Дедлайн - 16 листопада о 12.00. Кількість учасників обмежена. Представників влади, які візьмуть участь у тренінгу, повідомлять про це заздалегідь.

Ірпінь посідає у Рейтингу прозорості 100 міст України лише 75 місце. Місто отримало лише 22 бали зі 100. Саме тому ТІ Україна вирішила працювати над зменшенням корупційних ризиків, підвищувати підзвітність влади саме у цьому місті. Також проектом передбачено поширення позитивного досвіду з прозорості серед представників влади Маріуполя, Сєвєродонецька та Мелітополя. У зазначених містах також проводилися аналогічні тренінги, а на вулицях цих міст - інформаційні кампанії для громадян. Їхня мета - підвищити інформованість жителів про інструменти, які вони зможуть використовувати для підзвітності влади.

Навчальний захід для представників влади Ірпеня проведе експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай. На заході буде спеціальний гість - менеджер по роботі з регіонами  ProZorro.Продажі Олексій Мовчан. Він прочитає лекцію "Чому вигідно продавати комунальне майно через ProZorro.Продажі".

Учасників навчать, як підвищувати прозорість різних сфер відповідальності влади, розкажуть, як досягти прозорості у сферах інформації про роботу місцевої влади, доступу та участі, у сфері комунального майна, грантів та фінансів, а також продемонструють найкращі практики прозорості у сфері землекористування.

Тренінг має на меті збільшити розуміння посадовців Ірпеня принципів підзвітності, підвищити культуру прозорості серед муніципалітету. Представники ТІ Україна прагнуть започаткувати діалог з органами місцевої влади для втілення рекомендацій з покращення прозорості.

Сьогодні в Україні відбувається процеси децентралізації, які передбачують передачу повноважень та бюджетних надходжень на місцевий рівень. І хоча завдяки цьому процесу місцеві бюджети стали більш незалежними, корупційні ризики залишаються однією з ключових загроз для ефективного місцевого самоврядування. Тому ТІ Україна продовжує працювати над прозорістю у регіонах України і активно мотивувати представників влади на містах до прозорості та підзвітності.

Проект «Зроби місто прозорим, бери участь у врядуванні» виконується ТІ Україна у співпраці з Центром демократії та верховенства права в рамках проекту «Посилення коаліції РПР», який впроваджується за підтримки Європейського Союзу.

Контакти

  • Ірина Рибакова
  • Transparency International
  • 093 906 78 74
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.