Тренінги з соціального підприємництва (Миколаїв)

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» та БО «Ми поруч» (м. Миколаїв) запрошують 21 та 22 жовтня 2017 року взяти участь у тренінгах з соціального підприємництва, які відбудуться у м. Миколаїв. Дедлайн - 17 жовтня 2017 р.

Більше тренінгів у розділі Тренінги.

Дедлайн реєстрації: 17 жовтня 2017 року.

21 жовтня 2017р.:

11.00 – 16.00 Тренінг «Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад: практичні аспекти» для 25 представників місцевих спільнот Миколаївщини. У програмі тренінгу будуть розглянуті питання щодо сутності, значення, існуючого зарубіжного і вітчизняного досвіду та механізмів реалізації соціального підприємництва в Україні. Учасники тренінгу будуть запрошені на післятренінгову екскурсію до соціального підприємства «Студія «Pan Chocolatier».

Реєстрація до 17.10.2017р. за посиланням:

 https://goo.gl/forms/TW6zat4Rzcrlc6jq2

22 жовтня 2017р.:

11.00 – 18.00 Тренінг «Бізнес-моделювання діяльності соціального підприємства» для 25 представників місцевих спільнот Миколаївщини. У програмі тренінгу питання щодо пошуку та критеріїв вибору бізнес-ідеї,  практичних аспектів бізнес-планування та  побудови моделі соціального підприємства. Учасники тренінгу будуть запрошені на післятренінгові консультації щодо розробки індивідуальних бізнес-планів соціальних підприємств, допомоги у вирішенні питань розвитку існуючого соціального бізнесу.
Реєстрація до 17.10.2017р. за посиланням: 
 https://goo.gl/forms/QYYL8W0YkgLQdFO53

 До участі у заходах запрошується молодь, а також підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженими фізичними можливостями, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування Миколаївщини. Можлива участь також представників інших областей України. Кількість учасників обмежена. При відборі учасників переваги будуть надаватись внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та особам з обмеженими фізичними можливостями.

Місце проведення заходів буде повідомлене зареєстрованим та відібраним учасникам електронною поштою  до 18 жовтня 2017 року.

Участь у заходах безкоштовна.
Організатори забезпечують робочими матеріалами та кава-брейками під час проведення тренінгів.
Учасники тренінгів отримають відповідні сертифікати.
Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

Заходи будуть проведені фахівцями-експертами ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» в межах проекту «Містки соціального підприємництва: Житомирщина – Миколаївщина», який впроваджується у партнерстві з БО «Ми поруч» (м. Миколаїв).
Мета проекту - налагодження стійкої міжрегіональної співпраці представників громад Миколаївщини та Житомирщини  в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях.
Сторінка події у Facebook:   https://www.facebook.com/events/138880370080359/

Представники різних регіонів України, які зацікавлені виступити учасниками та/або партнерами майбутніх заходів ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів» з розвитку соціального підприємництва, запрошуються до участі в анкетуванні, за результатами якого будуть розроблені та впроваджені регіональні та міжрегіональні навчальні проекти.
Анкетування доступне за посиланням: https://goo.gl/forms/XMCwxaOLAwKlUJTo1

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Контакти

  •  https://www.facebook.com/events/138880370080359/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.