bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Навчальний курс «Грай за Права Людини!» (смт. Верхнячка, Івано-Франківськ, Полтава)

Стартує відбір учасників(-ць) всеукраїнського проекту «Грай за Права Людини!», який поєднує навчання сучасним практикам масового спорту від провідних європейських футбольних клубів з освітою з прав людини.  Дедлайн - 15 вересня 2017 р.

Запрошуються вчителі(-льки) з фізичної культури, молодіжні та соціальні працівники(-ці), спортсмени(-ки), активні громадяни(-ки) та представники(-ці) НУО, які надають послуги молодді. Перевага при відборі буде надаватись особам, які вже працюють з молодими людьми (від 14 до 35 років) на волонтерських або посадових засадах.
При формуванні групи буде дотримано гендерного, вікового та соціального балансу, включаючи залучення внутрішньо переміщених осіб, людей з інвалідністю, представників етнічних меншин, молодь групи ризику та вразливих категорій.
Очікуваний вік учасників(-ць) - 18 - 30 років. У той же час, 20 % груп складуть люди старші за 30 років, тому просимо подаватись незалежно від віку, якщо Ви відповідаєте іншим крітеріям.

Організатори: БО “БФ “Ліга Толерантності” (www.facebook.com/loft.cfco) та
БО “Взаємопоміч” (www.facebook.com/ngo.vzayemopomich)

В рамках проекту заплановані 3 однакових за змістом 5-ти денні інтерактивні навчальні курси:
12-16 вересня - смт Верхнячка (Христинівський район, Черкаська обл.)
17-22 жовтня - м. Івано-Франківськ
31 жовтня - 4 листопада - м. Полтава

В рамках навчання будуть організовані спільні тренування з професійними та аматорськими (народними) спортивними клубами; зустрічі з футбольними експертами, арбітрами, керівниками федерацій; живі бібліотеки з видатними спортсменами(-нками) та правозахисниками(-цями); екскурсії приймаючими містами (зокрема, відвідання дендропарку “Софіївка” в м. Умань).

Учасники(-ці) дізнаються про актуальні методики освіти з Прав Людини, молодіжні та правозахисні інституції Ради Європи, кращи світові практики миротворчої діяльності, можливості сталого професійного розвитку, створення відео-посібників, проектний менеджмент та неформальну освіту. Будуть презентовані та пропрацьовані особливості використання масового спорту як інструменту суспільних позитивних змін та активізації міжкультурних взаємовідносин, спираючись на дослідження та аналіз місцевого контексту.

Випускники(-ці) навчального курсу сформують компетенції в організації відкритих суспільно-корисних заходів на прикладі спортивно-просвітницького Фестивалю “Грай за Права Людини!” та отримають всебічну менторську підтримку в реалізації власних ініціатив.
Після проведення локальних заходів всі учасники(-ці) отримають Сертифікати з переліком досягнутих компетенцій та увійдуть до Міжнародної Мережі Тренерів з масового спорту та прав людини для подальшого спілкування, обміну досвідом, реалізації партнерських ініціатив, професійного та особистісного розвитку.

Учасники(-ці) забезпечуються проживанням, якісним здоровим харчуванням, методичними матеріалами. Витрати на подорож до обраного міста (смт) та додому відшкодовуються сукупно у розмірі до 300 грн з можливим збільшенням при мотивувальному обгрунтуванні потреби.

Дедлайн для подання заявки на курс у смт Верхнячка - 31 серпня включно. Враховуючи наближення дат проведення заходу та можливі логістичні труднощі (дивіться автобуси до м. Умань), організатори робитимуть аналіз анкет щодня і Ви зможете отримати запрошення раніше дедлайну.

Дедлайн для подання заявок на курс у містах Івано-Франківськ або Полтава - 15 вересня включно. Всі апліканти дізнаються результати відбору до 17 вересня включно.

Анкета за посиланням goo.gl/C211So

Проект реалізується за підтримки European Youth Foundation, Council of Europe | #eyfcoe.

У разі якщо Ви бажаєте долучитись у якості експерта(-тки) або волонтера(-ки) звертайтесь на електрону пошту loft.ngo@gmail.com (Олександр), ми завжди відкриті до співпраці та залучення додаткових ресурсів для посилення дії проектів.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.