Львівський клуб «МастерПіс» та Центр міжрелігійного діалогу «Лібертас» запрошують на тренінг

В рамках програми Erasmus+Youth Exchange з 17 по 26 липня 2017 року в Грузії відбудеться тренінг «Cultural Art Gene». Захід проходитиме в Телаві (Грузія). Учасниками буде молодь (18-30 років) із семи різних країн. Дедлайн - 10 травня 2017 р.

Головна ідея проекту – обмін культурними надбаннями та традиціями за допомогою мистецтва і музики серед молодих людей з різних країн. На учасників чекають: дискусії та робота у групах, творчі майстерні, міжкультурні семінари, творчі художні та музичні майстер-класи, екскурсії / навчальні поїздки тощо. Крім того, ми залучаємо молодь в дуже традиційному фестивалі Грузії «ART GENE», де учасники матимуть можливість не тільки дізнатися більше про грузинську культуру, а й представити власну.

Після завершення проекту, всі учасники отримають Youthpass, спеціальний сертифікат.

За словами голови Клубу «МастерПіс-Львів», Тараса Дзюбанського, «Цей тренінг буде чудовою нагодою для учасників з України представити нашу культуру та звичаї для молоді з інших країн. Одночасно, молоді люди зможуть пізнати культуру та звичаї інших».

Умови участі: переліт, проживання, харчування та участь – безкоштовні (в Грузії учасникам повернуть кошти за самостійно придбані квитки, що буде гарантією участі у заході зі сторони обраних учасників).

Щоби подати заявку, заповніть аплікаційну форму. Її ви можете отримати, написавши на електронну адресу masterpeacelviv@gmail.com та вказавши в темі листа «Cultural Art Gene Application Form». Дедлайн подачі заявок — 10 травня 2017 року до опівночі за київським часом. Аповнену аплікаційну форму надсилайте на електронну адресу masterpeacelviv@gmail.com (додаючи копію листа на libertas.lviv@gmail.com).

Контакти

  • masterpeacelviv@gmail.com
  •  libertas.lviv@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.