bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг «Запобігання та протидія проявам гендерного насильства» (Рівне)
17.03.2017

ГО «Єдність» запрошує всіх зацікавлених відвідати безкоштовний тренінг  «Запобігання та протидія проявам гендерного насильства». Дедлайн - 4 квітня 2017 р.

Продовжуючи реалізацію проекту «Становлення гендерної рівності у суспільстві», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу, ГО «Єдність» запрошує всіх зацікавлених відвідати безкоштовний тренінг  «Запобігання та протидія проявам гендерного насильства». 

Гендерне насильство - проблема актуальна для більшості країн світу і тим більше для України. Разом з активістами та активістками, громадськими діячами та діячками ми обговоримо сутність феномену гендерного насильства, дізнаємось як воно виникає. Ця надзвичайно важлива тема варта уваги, адже, це єдина сфера людських відносин в якій обсяг захищуваних прав людини має тенденцію до розширення.

Розуміння поняття гендерного насильства в різних сферах суспільного життя розуміється вузько і не розкриває всіх форм та наслідків подібних дій.

Тренерки з дружньої ГО «Чайка» прикладуть максимум зусиль, щоб розібрати з Вами законодавче забезпечення права особи на захист її безпеки та отримання кваліфікованої допомоги з боку держави.

Окрему увагу буде приділено сприянню викорінення всіх форм насилля проти жінок, запобіганню насилля та підтримки жертв насилля та торгівлі.

Хочете розібрати ці теми разом? Поспішіть заповнити Google форму вже зараз!

https://goo.gl/forms/n0WJBPt5iEd8hoXu1

Не чекайте поки проблема гендерного насильства торкнеться Вас чи учасників Вашої організації. Прийдіть на тренінг «Запобігання та протидія проявам гендерного насильства».

Чекаємо на Вас 5 квітня 2017 року о 10.00 у приміщенні Infohub (м.Рівне, вул. Словацького, 3а).

СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ПРОЕКТУ «СТАНОВЛЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ У СУСПІЛЬСТВІ»!

Твої, ГО «Єдність» та ГО «Спілка жінок Куликівщини»

Контакти

  • ГО «Єдність»
  • (0362) 28-24-63
  • (093) 004-46-04
  • (097) 405-33-95

Коментарі

Сімашова Алла   2266 днів тому   #  

Проїзд учасникам з інших областей не відшкодовують?

  •   Пiдписатися на новi
Людмила Приставська   2266 днів тому   #  

На жаль, в проекті не передбачено відшкодування коштів за проїзд.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.