bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма стажування «Електронне врядування як система прямої електронної демократії»
13.11.2014

Проект «Навчальні програми професійного зростання» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) розпочинає набір кандидатів для участі у тижневій програмі стажування за тематичним напрямом «Електронне врядування як система прямої електронної демократії  і основа надання адміністративних послуг».

Орієнтовна дата поїздки – 11–18 квітня 2015 р.

Останній термін подання документів на програму 6 лютого 2015 р.

Основною метою програми «Електронне врядування як система прямої електронної демократії  і основа надання адміністративних послуг» є допомога Україні в побудові інклюзивної, ефективної політики та системи електронного врядування для підвищення прозорості надання адміністративних послуг громадському сектору та заохочення громадськості до участі у процесі, а також у сприянні стабільності економічних та соціальних реформ.

 Навчальна програма «Електронне врядування як система прямої електронної демократії і основа надання адміністративних послуг» проходитиме у Великій Британії і триватиме один тиждень. Учасники відбиратимуться шляхом відкритого конкурсу. Група складатиметься з 10 осіб. Знання англійської мови не вимагається, з групою працюють перекладачі. Усі витрати учасників програми покриваються проектом, окрім вартості виготовлення закордонного паспорта та витрат на території України (транспортних, проживання в готелі у разі потреби, поштових тощо).

Учасниками цієї програми можуть бути:

- представники національних і регіональних державних органів влади, органів місцевого самоврядування, як афілійованих урядом України так незалежних робочих груп,

- представники неурядових організацій, включаючи бізнес-асоціації

- представники приватних компаній, зокрема підприємств інформаційних технологій, задіяних у процес реалізації електронного урядування;

- фахівці, що беруть участь або мають можливість впливати на розробку і впровадження політики електронного урядування та/або розробку адекватної реакції приватного сектора щодо політики електронного управління.

Дізнатись більше про програму та заповнити он-лайн Анкету кандидата можна на сайті виконавця проекту в Україні - Консорціуму із удосконалення менеджмент-освіти в Україні (CEUME) www.ptp.ceume.org.ua

Контакти

  • www.ptp.ceume.org.ua

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.