bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ шукає учасниць тренінгу з підприємництва у Полтаві

Ти – відповідальна і прагнеш розпочати власну справу, але не вистачає базових знань? Вже займаєшся підприємництвом і хочеш розвивати його далі? Потребуєш фахових порад, підказок і структурованої інформації, але не знаєш у кого запитати? Тоді саме для тебе тренінгова програма «Розпочни свій бізнес», яку реалізовує Ресурсний центр ГУРТ за підтримки Всесвітньої Єврейської Допомоги у рамках проекту «Розвиток жіночого підприємництва в Україні».

ДЕ? м. Полтава

КОЛИ?  26-28 листопада 2014 р.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

• Ініціативні громадянки, які планують розпочати підприємницьку діяльність;

• Підприємиці, які щойно започаткували власний бізнес.

Під час тренінгу учасниці зможуть здобути необхідні для започаткування і розвитку власної  справи знання та навички. Триденна навчальна програма буде присвячена розробці бізнес- та  маркетингового планів, особливостям роботи з персоналом, пошуку джерел стартового капіталу, фінансовому плануванню.

Тренінг впроваджується досвідченими тренерами, сертифікованими Міжнародною організацією праці (МОП).

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Заповніть ОНЛАЙН АНКЕТУ

КІНЦЕВА ДАТА ЗАПОВНЕННЯ – 20 листопада 2014 р.

Учасниці, які пройшли відбір, отримають лист-запрошення від організаторів.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтеся до адміністраторки Ресурсного центру ГУРТ Ірини Юрченко. Електронна адреса: [email protected], тел.: (044) 296 10 52

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Иванцова Ирина   3053 дні тому   #  

Добрый день, уважаемые коллеги!

Проведите такой тренинг в Харькове, Я беру на себя обязательства собрать женщин предпринимателей и любую организационную работу. О нас - http://academy-business.com. Телефоны для связи на сайте. Заранее благодарю.

С уважением Ирина

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.