bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Цифрова безпека за ціною обіду: у списку донорів TechSoup Україна з’явилися антивіруси Symantec

Провідний виробник антивірусного програмного забезпечення Symantec тепер в списку донорів TechSoup Україна! Отримати його можна за 118 грн на рік, що в 6 разів менше ринкової вартості, яка починається від 750 грн.

Через TechSoup Україна доступні Symantec Endpoint Protection Small Business Edition, Symantec Endpoint Protection та Symantec Mail Security 7.5 for Microsoft Exchange.

Можливості Symantec:

 • ефективний захист від вірусів і шкідливих програм
 • прості налаштування та адміністрування
 • централізоване управління захистом усіх комп’ютерів організації через єдину консоль

«Symantec Endpoint Protection Small Business Edition – продукт корпоративного рівня для невеликих і середніх організацій, який можна адмініструвати з веб-панелі в браузері. Це може знадобитися, у першу чергу, організації, у якої є системний адміністратор і вирішені базові проблеми із цифровою безпекою (немає піратського софту, коректно налаштовані комп'ютери тощо). Symantec Endpoint Protection дає змогу забезпечити багаторівневий захист комп'ютерів (і не тільки) та централізовано адмініструвати цей захист із сервера», – прокоментував експерт «Лабораторії цифрової безпеки» Антон Кушнір.

Крім Symantec, для українських неприбуткових організацій доступні рішення від Bitdefender для захисту і фізичної, і віртуальної інфраструктури, серед яких персональні комп’ютери, мобільні пристрої, пошта тощо. Програмне забезпечення Symantec і Bitdefender також можна використовувати для підвищення безпеки корпоративних мереж комп’ютерів ОС Windows і Mac та серверів Windows.

«Зараження зловмисним програмним забезпеченням (яке ми часто спрощено називаємо «вірусами») становить відчутну загрозу для захисту інформації. Попри те, що антивірусна програма не є першим ешелоном захисту (використання неламаного ПЗ та його вчасне оновлення є набагато важливішими), антивірус виконує функцію захисту комп’ютера від уже відомих атак», – додав Антон Кушнір.

Поміж інших, антивірусні програми через TechSoup Україна отримали:

 • ГО «Крим СОС»
 • ГО «Ла-Страда Україна»
 • БФ «Восток СОС»
 • Центр громадянських свобод

ТРИ ПРОСТІ КРОКИ ДО ПІЛЬГОВОГО ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

1. Реєстрація

2. Верифікація

 • Пройдіть верифікацію даних вашої організації за допомогою наших фахівців

3. Замовлення

 • Замовте та отримайте пільгове програмне забезпечення

Хочете отримати ліцензійний софт за 5 % від його ринкової вартості? Переходьте за посиланням. Більше матеріалів про інформаційну безпеку та корисні поради, як захистити себе від цифрових загроз, читайте на сайті digi.gurt.org.ua.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Ігор Алексєєв   450 днів тому   #  

А можна просто перейти на Лінукс - там вірусів не буває, все офіційно безкоштовно. Система написана волонтерами і всупереч чуткам - Віндоусу нічим не поступається.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.