bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Завантажуйте Довідник підприємця від ГУРТа на Google Play та AppStore

Ресурсний центр ГУРТ пропонує представникам бізнесу – початківцям та досвідченим – унікальний безплатний мобільний додаток, який допоможе зорієнтуватися в найрізноманітніших питаннях підприємницької діяльності.

У Довіднику підприємця на порталі ГУРТ пропонується актуальна інформація про підприємництво в Україні. Тепер Довідник доступний для мобільних пристроїв, що працюють на Android та IOS платформах. Ви можете завантажити його через Google Play або AppStore. Якщо ви плануєте розпочати або вдосконалити свій бізнес, але не знаєте з чого почати – цей довідник саме для вас.

Це мобільний додаток, орієнтований на осіб, які бажають розпочати власний бізнес, або тих, хто вже займається підприємницькою діяльністю. За допомогою додатку ви отримаєте повний доступ до матеріалів Ресурсного центру ГУРТ із розвитку бізнесу, які будуть корисними для створення і вдосконалення підприємницької діяльності, а також покращення навичок ведення бізнесу. До того ж додаток безкоштовний, тож аби скористатися можливостями, потрібно просто завантажити його.

У довіднику міститься інформація щодо реєстрації та умов діяльності фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, систем оподаткування; про податкові пільги для учасників АТО та їхніх сімей, особливості ведення бізнесу ВПО, норми чинного законодавства, що стосуються здійснення підприємницької діяльності, зразки документів, шаблон та приклади бізнес-планів тощо.

За допомогою додатку ви отримуватимете актуальну інформацію, яку зможете використовувати для успішного ведення бізнесу, будете поінформовані про зміни в законодавстві, що стосуються здійснення підприємницької діяльності, та отримуватимете відповіді на запитання, які вас цікавлять. Тож у ваших руках – потужний інструмент для вдалого старту та успішного ведення бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку у додатку або маєте ідеї для його покращення, будь ласка, напишіть нам на адресу app@gurt.org.ua, і ми вдосконалимо мобільний додаток!

Команда ГУРТа бажає успіхів у вашій діяльності!

Довідник підприємця створено у рамках проекту «Працевлаштування через підприємництво», що реалізовується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Всесвітньої єврейської допомоги.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 13  - Нi  

Коментарі

Вікторія Гомоляк   1100 днів тому   #  

Вітаю!
Дуже корисний портал, але у мене трохи інші запитання. Куди їх задавати?

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1100 днів тому   #  

Добрий день, пані Вікторіє! Дякуємо за інтерес до нашого порталу. Ви завжди можете звязатися з нами за наступними контактами: info@gurt.org.ua або 044 -296-10-52. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
Вікторія Гомоляк   1099 днів тому   #  

Чи можливо задавати питання он-лайн? Я фрілансер, знаходжусь поза межами країни і дзвонити мені не дуже зручно

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   1099 днів тому   #  

Ви можете написати нам на пошту info@gurt.org.ua.

  •   Пiдписатися на новi
Андрій Шульга   722 дні тому   #  

Добрый день.
При попытке получить бизнес-план, шаблон или пример. ничего не приходит, пустое письмо.
Почему?
Спасибо,
Андрей

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   718 днів тому   #  

Добрий день, пане Андрію!
Дякуємо за Ваше звернення. Напишіть, будь ласка, нам на пошту info@gurt.org.ua. Ми надішлемо шаблони документів. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.