bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Розвиток малого бізнесу на благо місцевих громад
03.10.2016

Протягом 23-25 вересня та 30 вересня-2 жовтня 2016 року  в межах проекту «Працевлаштування через підприємництво» учасники із Київської області відвідали тренінги «Розпочни свій бізнес». Проект впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги та сприяння Київського обласного центру зайнятості. Основою для тренінгів стала розроблена Міжнародною організацією праці програма «Розпочни і вдосконалюй свій бізнес».

Мета проекту полягає у виявленні та підтримці бізнес-ідей, що будуть реалізовані учасниками, у результаті чого вдасться створити нові робочі місця, а отже, покращити рівень життя у громадах.

В умовах російсько-української війни та соціальної нестабільності основними цільовими групами проекту стали ветерани АТО, члени їхній сімей, внутрішньо переміщені особи та інші соціально вразливі категорії населення, які отримали безоплатне навчання підприємницькій діяльності та можливість фінансової підтримки власного бізнесу.

Впродовж трьох днів учасники опановували основи маркетингу, вчилися складати бізнес-плани, отримували знання з бухгалтерського обліку та юридичних тонкощів підприємницької діяльності.

Пропонуємо до вашої уваги відгуки учасниць тренінгів:

Мені було дуже корисно відвідати тренінг, оскільки я прийшла з нульовими знаннями і дуже розпливчастими ідеями. Зараз я чітко визначилися, в якому напрямку слід працювати. Найважливішим стало вивчення структури бізнес-плану і правових аспектів ведення бізнесу. Коли ти хочеш зайнятися власною справою, але бракує знань, дуже класно мати можливість прийти на такий тренінг», – Олена Рубашевська, м. Буча, Київська область.

«Мені дуже цікаво на цьому тренінгу. Такі заходи допомагають розкрити себе, наштовхують на ідеї і розвиток. Оскільки я не хочу зациклюватися на одному видові діяльності, прагну постійно самовдосконалюватися. Хотілося б знайти вільну нішу в підприємництві, де я б змогла себе реалізувати», – Юлія Васькевич, смт. Баришівка, Київська область.

«Сьогодні я почула багато нової інформації, дуже корисної не тільки нам, але й суспільству в цілому. Адже якщо ми допоможемо собі, ми допоможемо іншим. Моя мета – відкрити свій бізнес, а тренінг допомагає мені зробити правильний вибір не тільки теоретично, а й практично», – Марина Третяк, м. Буча, Київська область.

«Раніше я скептично ставився до тренінгів і вважав, що в них беруть участь люди, не впевнені в собі. Зараз розумію, що участь у такому заході – це насправді гарний мотиватор. Адже я знайшов відповіді на багато запитань, які поставали переді мною під час ведення бізнесу. Хочу також подати свій проект на конкурс бізнес-планів, але на мою думку, найголовніше в цьому тренінгу – отримана інформація», – Дмитро Омельянюк, м. Бориспіль, Київська область.

«На тренінгу панує дружня атмосфера. Люди налаштовані допомогти один одному. Такі тренінги навчають займатися підприємницькою діяльністю, відкривати свою справу та створювати нові робочі місця», – Денис Бован, м. Ірпінь, Київська область.

«Тут зібралися професіонали, які прагнуть та можуть поділитися своїм досвідом. Завдяки участі в тренінгу я прагну більше дізнатися про деталі підприємницької діяльності. Після навчання я зможу більш практично підійти до реалізації своїх бізнес-планів із огляду на нові знання», – Андрій Грушко, с. Здвиженка, Бородянський район, Київська область.

«Ми почерпнули для себе багато корисного. Плануємо розвиватися, є задумки, ідеї. Зараз додому повертаються багато ветеранів АТО, які шукають себе, і, щоб допомогти їм, ми хочемо відкрити соціальне підприємство. Однак нам потрібні знання щодо юридичних тонкощів оформлення подібного підприємства і глибше ознайомлення з особливостями підприємницької діяльності», – Віталій Івахненко,  м. Бородянка, Київська область. 

Із допомогою експертів ГУРТа учасники тренінгів підготують бізнес-плани й подадуть їх на розгляд конкурсного журі. Найбільш перспективні та цікаві проекти отримують гранти на розвиток або започаткування власної справи.

Детальніше про програму читайте тут.

Проект впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги. 

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.