bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Батарейкам – утилізація!
03.02.2013

Відтепер у всіх бажаючих є можливість організувати пункт збору батарейок! Пропонуємо всім активно долучатися до цієї ініціативи та залучати зацікавлені організації та установи до заходів в рамках кампанії, зокрема до розміщення контейнерів для збору батарейок на своїх площах.

Національний молодіжний центр «Екологічні ініціативи» та Всеукраїнська екологічна ліга в листопаді 2012 р. започаткували кампанію громадських природоохоронних організацій під назвою «Батарейкам – утилізація!», спрямовану на організацію належного поводження з відпрацьованими хімічними джерелами струму (батарейками).

Всі установи, які зацікавлені в облаштуванні пункту збору відпрацьованих батарейок і хочуть долучитися до громадської кампанії «Батарейкам – утилізація!», мають заповнити відповідну заявку (можна завантажити за посиланням http://ecoleague.net/5623003-169-2683.html) та надіслати відскановану копію підписаної заявки на електронну адресу [email protected].

Після того, як заявка буде опрацьована та схвалена, в зазначеному місці буде безкоштовно встановлено спеціальний контейнер для збору відпрацьованих батарейок. Деталі розміщення та вивезення контейнерів з відпрацьованими батарейками будуть визначені окремо для кожного випадку.

Партнерами кампанії виступає ТОВ «Сігмас Еколоджі», яке забезпечуватиме логістичну складову зі збору батарейок та їх подальшого направлення на утилізацію на завод у Францію.

Додаткову інформацію Ви завжди можете отримати за тел. +380442511332 або електронною адресою [email protected].

Контакти

Коментарі

Сергій Артьомов   3946 днів тому   #  

Шановні добродії!

Вчора кілька разів намагався відправити заявку на участь у кампанії "Батарейкам -утилізація!", але не зміг це зробити. Можливо, необхідні якісь додаткові дії, або адреса помилкова?
Якщо є така можливість, то скиньте адресу організаторів на мою пошту: [email protected]

З повагою,
Денежниківський сільській голова Сергій Артьомов
Луганська область

 •   Пiдписатися на новi
Мирослава Супрунюк   3946 днів тому   #  

...нарешті :)

 •   Пiдписатися на новi
Платон Шевченко   3945 днів тому   #  

Сергій, перевірте пошту.

 •   Пiдписатися на новi
Сергій Воробйов   3908 днів тому   #  

Справа дуже корисна, але навіщо відправляти батарейки у Фрнцію, коли в Україні у Львові є завод з утилізації елементів живлення. Він простоює тому що мало батарейок. Ми ще з літа встановили у себе пластикову бутилку для збору батарейон у Чернігові за адресою пр.Перемоги, 127, м-н Адреналін, а з заводом домовились, що якщо масса батарейон буде більша ніж 5кг, то відправлення транспортною компанією буде за їх рахунок. От вже майже назбиралось.

 •   Пiдписатися на новi
Платон Шевченко   3908 днів тому   #  

Технологія переробки на львівському заводі Аргентум досить неекологічна - така думка експертів та екоорганізацій України. Читайте матеріали в Інеті.

 •   Пiдписатися на новi
Сергій Воробйов   3905 днів тому   #  

В інеті можна багато чого почитати. Там хто завгодно може бути будь яким експертом в будь якій галузі з будь якими висновками. А єкологічно транспортувати батарейки у Францію? Може краще в Австралію? від континенту подалі... :-)

 •   Пiдписатися на новi
Платон Шевченко   3905 днів тому   #  

Сергій, не зовсім доречний Ваш сарказм. Для чого переробляти батарейки на Аргентумі, якщо Аргентум після переробки залишає частину відходів непереробленими, забруднюючи регіон?

 •   Пiдписатися на новi
Сергій Воробйов   3905 днів тому   #  

Я проти забруднення, тому пропоную апелювати фактами. Які такі експерти і екоорганізації? Мені справді дуже важливо знати, якщо переробка на Аргентумі неекологічна. Тому що, з однієї сторони ми за екологію, але якщо заради батарейок налагоджувати транспортування у Францію, то важко оцінити від чого екології буде гірше, від кадмію у батарейках, чи від свинцю с викидів транспорту. Важливо керуватись саме міркуваннями екології, а не тим, що є налагоджена рекламноекономічна модель. Я радий, що ви займаетесь питанням екології, але трішечки здивувала відмовка "...така думка експертів та екоорганізацій України...". Я не був на заводі Аргентум і я не є експертом екології, але логічно, що завод з переробки має контролюватись досить жорстко, тим більше, що Аргентум будувався під контролем Европі, й дотого ж він у Львові, а не у Донецьку. Коротше - давайте факти.

 •   Пiдписатися на новi
Платон Шевченко   3903 дні тому   #  

Доброго дня.

Наша невпевненість щодо безпечності технологій, які використовує ДП "Аргентум" для утилізації відпрацьваних джерел живлення, а саме батарейок, була від початку зумовлена недосконалісю системи екологічного моніторингу в Україні та її неспроможністю забезпечити дотримання вимог природоохорононного законодавства на території України. Ці сумніви були ще раз підтверджені небажанням представників ДП "Аргентум" в офіційному листуванні надати інформацію щодо технологічного процесу та відходів, які утворюються в процесі утилізації батарейок, та методів поводження з ними.
Таким чином, було прийнято рішення щодо пошуку альтернативних варіантів створення системи поводження з відпрацьованими батарейками в Україні. Адже використання неперевірених технологій та ризики екологічного забруднення, зокрема у Львівський області, є неприйнятними. Запропонований нами варіант не є обов'язковим до виконання всіма зацікавленими сторонами і ми не заперечуємо можливість інших варіантів поводження з відпрацьованими батарейками в Україні.
Це є позицією нашої організації і носить рекомендаційний характер.
Дякуємо за співпрацю.

 •   Пiдписатися на новi
Іванчук Ольга   2580 днів тому   #  

Доброго вечора. чи в силі ще акція по утилізації батарейок

 •   Пiдписатися на новi
Ольга Галкіна   2033 дні тому   #  

Доброго дня, чи в силі акція по утилізації батарейок? Не можу подати заявку.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.