bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Донецьку знають, як розвивати громадянське суспільство

31 травня в Донецькій облдержадміністрації відбулось засідання Робочої групи щодо розробки обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства.

У засіданні взяв участь заступник Голови Донецької облдержадміністрації Б.І. Адамов, провідні місцеві експерти, начальники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники ЗМІ.

На засіданні Робочої групи були заслухані основні положення проекту Концепції обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області, проміжні результати громадського обговорення проекту Концепції та план подальшої діяльності Робочої групи.

За результатами засідання були прийняті наступні рішення:

  1. Взяти за основу проект Концепції обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області;
  2. Проводити на постійній основі громадське обговорення проекту Концепції обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області;
  3. Розпочати розробку проекту обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області.

Проект Концепції обласної цільової програми зі сприяння розвитку громадянського суспільства в Донецькій області був розроблений групою фахівців з числа представників громадських організацій та державних службовців в рамках проекту Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій Донецької ОДА при підтримці ПРООН.

Із текстом концепції можна ознайомитися тут.

Пропозиції щодо проекту Концепції обласної цільової програми приймаються на ел.адресу: kliuzhev.2010@gmail.com.

Контакти

  • Анастасія Прокопенко
  • Донецька обласна організація ВГО “Комітет виборців України”
  • http://www.cvu.dn.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Олександр Янковський   3601 день тому   #  

Так вот кто знает, как развивать "Гражданское общество"

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.