bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проєкт «Допомога українським компаніям у виході на міжнародні ринки»

Перший потік відбору компаній стартував 27 червня і триває до 10 липня 2022 року!

Проєкт має на меті підтримати підприємства малого та середнього бізнесу (переважно з постраждалих регіонів України), які втратити ринки збуту продукції, мають продукт з експортним потенціалом, не зупинили виробничий процес та хочуть продовжити розвиток експорту в нових умовах.
Підприємство, яке відповідає вимогам, отримує комплексний консалтинг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку нових ринків збуту, партнерів, розробки дорожньої карти виходу на іноземні ринки та супровід в процесі реалізації.

Перевага надається підприємствам малого та середнього розміру, які:
• втратили ринки збуту продукції;
• втратили ринки сировини та матеріалів;
• мають продукт з експортним потенціалом та не зупинили виробничий процес.


Компанія, яка пройде відбір для участі в Проекті, отримує Безкоштовно ( або за умови часткового покриття витрат) набір послуг від професійних експертів з експортного консалтингу щодо пошуку партнерів за кордоном, підбір потенційних клієнтів та покупців продукції, а також аналіз експортної стратегії компанії для виходу на іноземні ринки.

Консультації проводитимуться з можливістю часткового покриття, за умови попередньої реєстрації та відповідності учасників до критеріїв Програми.

РЕЄСТРАЦІЯ - https://forms.gle/gTAN2myM7dfZpCzUA
Деталі на сайті: https://ucci.org.ua/u/514ee90f

Звертайтеся до нас, у разі виникнення питань:

  1. +38 (044) 461 98 17, [email protected];
  2. Ольга Шубіна, [email protected];
  3. Марина Охромєєва, [email protected].

Програма організована Торгово-промисловою палатою України в рамках програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Детальніше: www.eu4business.org.ua
#eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #BIOs_support_EU_Germany_GIZ

 

 

 
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.