bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсне оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі товарів

ГО «Офіс перспективного розвитку» в межах грантового проєкту «Підтримка агробізнесу Запорізької області в кризовий період», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий конкурс на закупівлю обладнання та програмного забезпечення.

Дата оголошення про конкурсу: 15.06.2022 року

Термін подання конкурсних пропозицій: з 16-00 год 15.06.2022 року до 17-00 год 30.06.2022 року включно

 

Предметом закупівлі є: обладнання та програмне забезпечення.

 

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються

 1. 4.1.Ноутбук (Экран 16” OLED (3840x2400) WQUXGA / Intel Core i7-11370H (3.3 - 4.8 ГГц) / RAM 16 ГБ / SSD 1 ТБ / nVidia GeForce RTX 3050, 4 ГБ / без ОД / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера), засвідчена гарантія не менше 12 місяців.
 2. Операційна система MICROSOFT WINDOWS 10 X64 UKRAINIAN OEM (KW9-00120)

 

Все обладнання має бути новим

 

Строк надання товарів/ послуг: протягом 60 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення – м. Запоріжжя вулиця Фортечна, 2-В

Вимоги до умов Договору в частині оплати:

 1. Передоплата за отримання  товарів/робіт/послуг, згідно умов Договору, не може перевищувати 70% загальної вартості Договору.
 2. Остаточний розрахунок, згідно умов Договору, може бути здійсненим тільки після отримання  товарів/робіт/послуг в повному обсязі.
 3. Передоплата та остаточна оплата після отримання товарів/робіт/послуг, згідно умов Договору, може здійснюватися частинами.

 

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

 

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Конкурсна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару
 6. Документи, що підтверджують досвід (рекомендаційні листи, догвори на аналогічні роботи/послуги тощо)
 7. Документи, що підтверджують фінансовий стан (довідка з банку та ін.)
 8. Технічну документацію на обладнання (за наявності)

 

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення
 3. Якісний опису товару та відповідність очікуванням організатора та технічним вимогам, заявленим у конкурсі.
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

 

Конкурсні процедури

Запитання щодо конкурсу можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою [email protected] до 17-00 год. 30.06.2022 року.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього конкурсного оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт/передачі товару.

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН [email protected], [email protected], з темою листа «Вікритий конкурс RPP/2022/04/033/BSP, ГО «Офіс перспективного розвитку», у строк до 17-00 год 30.06.2022 року включно.  Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17-00 год 30.06.2022, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться організатором конкурсу після фінансової та технічної оцінки запропонованих конкурсних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному конкурсному оголошенні, але не пізніше 5 липня2022 року.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

 

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим конкурсним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Шаблон конкурсної пропозиції додається.

Контакти

 • Деркач Андрій
 • телефон +38 (073) 871-10-47
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.