bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на закупівлю готових меблевих виробів

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» шукає партнера для закупівлі різних видів готових меблевих виробів, включаючи доставку та вантажно-розвантажувальні роботи.

Джерело фінансування закупівлі

Закупівля здійснюється в рамках регіонального проєкту «Стійкість сервісів для ключових груп у регіоні Східній Європі та Центральній Азії» (#SoS_project 2.0), що реалізується консорціумом організацій, під керівництвом МБФ «Альянс громадського здоров’я» у партнерстві з БО «100% Життя», за фінансової підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, а також всіх проєктів Організації, що реалізуються за кошти грантів (субгрантів).

Територія виконання замовлення: Київська область, Івано-Франківська область, м. Житомир, м. Полтава, м. Кривий Ріг, м. Черкаси

З усіма необхідними документами для подання тендерної пропозиції та її процедурою можна ознайомитися у файлі: Дод 7 до Кер Тендерна документація на закупівлю готових меблевих виробів 2022 (1)

Кінцева дата подання заявок: 17:00 25 травня 2022 року.

ВБО «КОНВІКТУС УКРАЇНА» повідомляє, що усі кандидати проходять перевірку на доброчесність, а також перевірку відповідності поданих даних через пошук відкритих даних у мережі Інтернет, через аналіз спеціальних реєстрів, в тому числі, але не обмежуючись, про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність судових позовів або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України. Подаючи своє резюме, кандидат погоджується на таку перевірку.

Учасник ознайомлений з Кодексом поведінки постачальників (http://network.org.ua/projects/nuo/purchase.php).

Вісангірієва Олена, менеджер з закупівель,  тел. 067 290 9097, 044 592 58 47,  e-mail [email protected]

 

Контакти

  • Вісангірієва Олена
  • менеджер з закупівель
  • тел. 067 290 9097
  • 044 592 58 47
  • e-mail [email protected]
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.