bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Сумах освітяни навчилися створювати освітній контент для ТікТок

Завершися цикл семінарів для близько 40 педагогічних та науково-педагогічних працівників Сумського державного університету «Tik-Tok у педагогічній взаємодії».  Семінари проходили у форматі блог-кафе у рамках проєкту «Я-медіа», що виконується Сумським державним університетом у співпраці з громадською організацією «Фундація Прав Людини», Університетом міста Тарту (Естонія) та за підтримки Міністерства закордонних справ Естонської Республіки.

Перше блог-кафе «Міфи про Tik-Tok: чим короткі відео з життя можуть бути корисні викладачу та університету» було присвячено феномену соціальної мережі ТікТок, учасники намагалися розібратися, чому ТікТок так швидко розвивається, як знайти свою нішу і чи є тут місце освітньому та науковому контенту.

Присутні переглянули кращі приклади освітніх відео в ТікТок й спробували визначити, що саме робить їх популярними. Найбільш цікавою частиною зустрічі став аналіз акаунту СумДУ в ТікТоці, який протягом трьох місяців зміг зібрати майже мільйон переглядів.

Друге блог-кафе «Зйомка та монтаж відео для Tik-Tok» стало більш практичним. Лекторами блог-кафе виступили співробітники Медіа-центру, які займаються створенням відео для ТікТок СумДУ. Вони розповіли про особливості зйомки на мобільний телефон, а саме, як зафіксувати пристрій, як краще підібрати світло і яке штучне освітлення використовувати найкраще.

Також на блог-кафе кожен присутній зміг спробувати використати для фільмування один з п’яти штативів – від найпростішого тримача до електронного стабілізатора.

Корисною була й практична частина – учасники разом зняли та змонтували відео для сторінки СумДУ в мережі ТікТок. За результатами циклу блог-кафе кожен з учасників отримав знання, як створити власний блог у ТікТоці, як шукати ідеї для відео, легко знімати й монтувати їх.

Відеофрагменти з обох блог-кафе можна переглянути в групі проєкту «Я-медіа» за посиланням:

https://www.facebook.com/groups/project.i.am.media/?ref=share

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.