bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Активні мешканці Маріуполя об’єднують зусилля задля допомоги людям під час епідемії коронавірусу

Громадська організація «Правозахисний центр «Ліга жінок-виборців» у зв'язку з критичною ситуацією поширення пандемії COVID-19 організувала роботу «Групи швидкого реагування» для своєчасної допомоги вразливим верствам населення, особливо жінкам, у тому числі жінкам з інвалідністю та похилого віку.

Через загрозу зараження громадян коронавірусом COVID-19 на території України запроваджено низку обмежувальних заходів, зокрема заборонені перевезення пасажирів автомобільним і залізничним транспортом міжміського сполучення, перевезення більше 10 пасажирів одночасно на міських маршрутах, в обмежувальному режимі працюють торгівельні точки, закриті на карантин дитячі заклади, заклади освіти, центри соціальної допомоги тощо.

На сайті Кабміну https://covid19.com.ua/ розміщена детальна інформація про ситуацію з COVID-19, також запроваджено гарячу телефонну лінію 0 800 505 201 для звернень громадян стосовно загрози коронавірусу.

За таких критичних умов жінки опинилися у дуже скрутній ситуації, оскільки не в змозі наодинці подолати труднощі, пов’язані з карантином. За повідомленнями наших бенефіціарів їм доводиться допомагати батькам похилого віку, що мають перебувати вдома, доглядати дітей, що наразі на карантині, долати пішки відстані від магазинів до будинку та до житла батьків, щоб доставити продукти та необхідні речі, адже є проблеми з транспортом.

Щоденне навантаження більшості жінок збільшилося, деяким, які працюють, доводиться навіть звільнятися чи переходити на неповний час, бо вони не можуть впоратися із викликами. А у жінок із числа медперсоналу існує пряма загроза зараження від хворих.

Чоловіки в родинах намагаються працювати, щоб заробити кошти для існування, так як продукти харчування стрімко дорожчають за умов карантину, при цьому всі турботи за здоров’я родини наразі беруть на себе жінки, втрачаючи здоров’я, слабне імунітет та психологічний стан. 

За рішенням нашої організації волонтери з числа наших співробітників та членів організації, а також всі охочі будуть приймати телефонні дзвінки за номером 066-994-49-60 та надавати допомогу у купівлі продуктів харчування і медикаментів та доставці їх додому. На Фейсбук-сторінці нашої організації всі охочі можуть залишити повідомлення чи запит про допомогу, що швидко буде оброблятися та надаватися відповідь і допомога. Для жінок дистанційно працюватимуть психолог та юрист, які зможуть провести бесіду Скайпом чи телефоном та надати поради чи відповідну допомогу.

Запрошуємо до співпраці громадські організації, активних і небайдужих людей, які можуть на волонтерських засадах надавати допомогу!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.