bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В ОТГ на Миколаївщині вивчали особливості деклараційної кампанії - 2020

Загальні засади електронного декларування, а також особливості звітної кампанії 2020 року - цій тематиці була присвячена зустріч консультантів Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України зі службовцями та депутатами Шевченківської ОТГ

З учасниками зустрічі ми звернули увагу на специфіку заповнення оновленої форми декларації. Це і внесення до звіту даних із різних державних реєстрів; заповнення інформації щодо доходів/видатків декларанта і членів його сім’ї; відомостей про майно, банківські рахунки, фінансові зобов’язання і так далі.  Крім загального огляду, ми працювали у форматі питання-відповідь, що дозволило охопити якомога більше популярних напрямків і особливостей цьогорічного декларування”, - зазначають консультанти Асоціації міст з юридичних та фінансових питань Лідія Віштал та Юлія Забродкіна. 

Робоча поїздка до Шевченківської сільської ради відбулась в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).  

*** 

Миколаївське регіональне відділення Асоціації міст України 

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.