bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зустріч із зацікавленими сторонами щодо FSC-сертифікації лісів

11 грудня в м. Київ відбулась зустріч українських природоохоронних НУО з представниками компанії NEPCon, яка здійснює в Україні оцінку відповідності ведення лісового господарства стандарту FSC. У зустрічі взяли участь представники NEPCon з України, Білорусі та Литви.

Під час зустрічі були обговорені існуючі проблеми в роботі FSC-сертифікації в України та шляхи покращення практик ведення лісового господарства в українських лісогосподарських підприємствах. 

Аналітик ЕПЛ Тєстов Петро на зустрічі озвучив поширенні проблеми в лісовій сертифікації :

  • недостатня якість роботи сертифікованих лісгоспів щодо залучення зацікавлених сторін;
  • незадовільна робота лісгоспів із зверненнями громадян;
  • недотриманням вимог Лісового кодексу щодо погодження матеріалів лісовпорядкування;
  • недотриманням вимог стандарту щодо природного поновлення, інвазійних видів, моніторингу, оцінки впливу на довкілля тощо. 

У свою чергу аудитори повідомили про заходи, які вони вживають для вирішення цих проблем, та розповіли про приклади роботи сертифікованих підприємств за кордоном.   

І хоча сторони не досягли повної згоди в окремих природоохоронних аспектах лісової сертифікації, втім домовились у подальшому співпрацювати заради покращення практик ведення лісового господарства в Україні.  

ЕПЛ вітає конструктивну позицію NEPCon  і дякує за організацію зустрічі та бажання відверто й відкрито обговорити існуючі проблеми в сертифікації, а не замовчувати їхнє існування. 

За додатковою інформацією звертайтесь до :

Петро Тєстов, аналітик ЕПЛ

Email: office@epl.org.ua; petro.testov@gmail.com

Контакти

  • Петро Тєстов
  • аналітик ЕПЛ Email: office@epl.org.ua; petro.testov@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.