Третя зустріч учасників проекту «Розвиток компетенцій із цифрової грамотності для НУО» у Варшаві

Мережа TechSoup Europe стає потужнішою. 5-7 червня 2019 року представники восьми партнерських організацій зустрілися у Варшаві, Польща, в рамках проекту «Розвиток компетенцій із цифрової грамотності для НУО» (DLNGO).

Консорціум, що очолює французька неприбуткова організація «Les Ateliers du Bocage», утворений мережевими партнерами TechSoup із Австрії (Fundraising Verband Austria), Боснії і Герцеговини (Fondacija Mozaik/Masta), Іспанії (ILUNION Tecnología y Accesibilidad), Італії (Socialtechno), Польщі (Fundacja Techsoup) та України (Ресурсний центр ГУРТ). Цього разу зустріч посилили партнери з Чехії (Sdružení VIA) та США (TechSoup).

Нагадуємо, мета проекту полягає в обміні найкращими практиками між організаціями, які працюють у сфері освіти з питань цифрової грамотності, щодо розробки та впровадження навчальних програм, адресованих сектору неурядових організацій. Покращення компетенцій цифрової грамотності працівників і волонтерів НУО є одним із вирішальних моментів у розбудові їхньої спроможності зміцнювати громади і розвивати нові соціальні та економічні можливості для всього громадянського суспільства.

Під час третьої зустрічі в рамках проекту партнери обговорювали, як створити оптимальну навчальну програму, вивчали підходи до обміну та локалізації уже наявних матеріалів і ресурсів та планували, як краще досягти цільових аудиторій. Група також проаналізувала розроблені навчальні програми, які можна було б масштабувати в Європі.

Довідково

Перше засідання консорціуму відбулося 30-31 жовтня 2018 року в Парижі. Друга зустріч пройшла 26-27 лютого в Мадриді. DLNGO (від англ. Digital Literacy Competences Development for NGOs – Розвиток компетенцій із цифрової грамотності для НУО) – проект Erasmus +, Європейської програми в галузі освіти, навчання, молоді та спорту на період 2014-2020 років. Фінансування надане Agence Erasmus+ France/Education Formation.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.