В Лозно-Олександрівської громаді впроваджують свою модель ефективної комунікації

Впровадження в об’єднаної громаді стійкої моделі комунікації та сталого розвитку через збалансування інтересів органів місцевого самоврядування та периферійних громад із використанням інструментів місцевої демократії того варто.

Влітку минулого року між Лозно-Олександрівською селищною радою та ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» було підписано два Меморандуми про співпрацю з метою розробки проекту Статуту громади та Стратегічного плану соціально-економічного розвитку. Експерти весь час надавали методичну, консультаційну та організаційну допомогу, проводили навчання.

Нарешті, у лютому 2019 року відбулося засідання чергової дев’ятнадцятої сесії Лозно-Олександрівської селищної ради. До порядку денного було включено ряд важливих питань життєдіяльності об’єднаної громади, зокрема схвалення проекту рішення «Про затвердження Статуту Лозно-Олександрівської селищної територіальної громади» та «Про затвердження Стратегічного плану соціально-економічного розвитку на 2019-2021 роки».

Спільна робота активізувала громаду, місцеві громадські організації. Налагодився діалог «влада-громада».

 На  території селищної ради діють: селищна рада, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, пункт «Швидкої допомоги», 2 ФАПи, аптеки, пожежна частина, Луганський прикордонний загін відділення «Лозно-Олександрівка», відділення «Укрпошти», відділення «Укртелекому», лісництво, 3 Загально – освітні школи, ДНЗ «Барвінок» та «Дзвіночок», Будинки культури, бібліотеки,  магазини, кафе, СТО.

Майбутнє для громади – це створення комфортного мешкання завдяки розвитку сільськогосподарського виробництва, наявності якісної житлово-комунальної та спортивно-культурної інфраструктури.

Заходи відбувались в рамках проекту «Ефективна комунікація – поштовх до дій та запорука розвитку громад на Луганщині» за фінансової підтримки МФ «Відродження».

Контакти

  • lekotan@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.