Усунення порушення прав переселенців

Громадський центр правосуддя, сформований на базі офісу Мережі правового розвитку Чугуївської правозахисної групи, яка є членом Реформаторської коаліції Чугуївщини #РегіональнаСпівпраця!, звернувся до Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) з рекомендаціями щодо належної та повної реалізації прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Рекомендації стосувались питань пенсійного та соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб, реалізації їх права голосу на виборах, переміщення товарів через лінію розмежування.

Міністерством прийняті до уваги та враховані всі рекомендації, які надані центром. Детально ознайомитись із шляхами, які плануються МТОТ для усунення порушень прав ВПО можливо під час вивчення відповіді Міністерства.

*Громадський центр правосуддя на Харківщині сформований на базі офісу Мережі правового розвитку Чугуївської правозахисної групи знаходиться за адресою: Харківська область, м. Чугуїв, вул. Музейна, 16а. Він був створений для полегшення доступу людей до правосуддя, адміністративних та соціальних послуг, послуг з надання правової допомоги й альтернативного вирішення  спорів. Центр й надалі продовжує надавати допомогу у створені програми громадської просвіти та підвищені обізнаності громадян щодо прав, правової допомоги, функціонування судової системи та сектору юстиції.

P.S. Громадський центр правосуддя створений у рамках проекту  «Перший громадський центр правосуддя на Харківщині», який впроваджується за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Контакти

  • e-mail: chpg@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.