Дізнавайтесь більше про кращі практики у сфері захисту довкілля

Відповідно до Угоди про асоціацію Україна має низку зобов’язань реформувати свою екологічну політику і право. Важливим елементом проведення таких реформ є практична реалізація прийнятого законодавства.

Громадянам важливо бачити конкретні приклади успішних практик. Тому досвід Європейського Союзу у цьому контексті є дуже важливим.

Отож, друзі, якщо ви хочете більше дізнатися:

  • як працюють інструменти екологічної політики і права в ЄС,
  • як можна застосовувати кращі практики у сфері захисту довкілля і зміни клімату вже і зараз,
  • які можливості для цього дає Угода про асоціацію між Україною і ЄС,
  • чого слід чекати від впровадження європейських екологічних стандартів,

слідкуйте за реалізацією нового проекту Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля» «Від Угоди про асоціацію до успішних практик: охорона довкілля в дії». Ми сподіваємося, що наші інформаційно-аналітичні матеріали та обговорення будуть корисні для Вас.

Проект «Від Угоди про асоціацію до успішних практик: охорона довкілля в дії», що має на меті популяризацію кращих практик застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері охорони довкілля та зміни клімату, реалізується за сприяння Європейського Союзу і Міжнародного фонду «Відродження» у рамках проекту «Громадська синергія».

У рамках проекту ми:

  • готуватимемо спеціальні щомісячні огляди «Довкілля і клімат: інформаційно-аналітичний огляд екологічної та кліматичної політики і права ЄС», які будуть охоплювати актуальні події екологічної і кліматичної політики і права ЄС та зосереджуватимуться на позитивному досвіді впровадження кращих практик у сфері довкілля та зміни клімату,
  • підготуємо інформаційно-аналітичні брошури щодо успішних прикладів застосування Угоди про асоціацію у сфері довкілля,
  • проведемо Форум успішних практик у сфері охорони довкілля, до участі у якому запросимо близько 150 учасників.

Усі матеріали будуть оприлюднюватися на нашій сторінці в Facebook та на сайті www.rac.org.ua. Вже сьогодні Ви можете долучитися до списку розсилки оглядів, надіславши листа «отримувати EUpdates» на адресу office@rac.org.ua.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.