bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

В Лозно-Олександрівської громаді мешканці продовжують вивчати інструменті місцевої демократії

Наприкінці жовтня в Лозно-Олександрівської об’єднаної територіальної громаді відбувся тренінг в рамках «Школи місцевої демократії для ОТГ: Статут громади».

Раніше, під час проведення заходів «Майстерні представництва та комунікації з владою в ОТГ» мешканці та представники влади шукали пошук ефективної моделі комунікації в конструктивному форматі. Завдяки моделюванню ситуацій, активні жителі та представники влади громади виступили з декількома рекомендаціями. Одна з них – розробка проекту Статуту Лозно-Олександрівської селищної територіальної громаді. В серпні була створена Робоча група з підготовки проекту Статуту и, яка протягом вересня-жовтня розробляла відповідний проект.

        Під час тренінгу експерти ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» презентували рівні та форми участі громадськості, інститутів громадянського суспільства у процесі вироблення управлінських  рішень на місцевому рівні, які прописано в проекті Статуту. Особливим аспектом спроможності ОТГ в регіоні є необхідність належного врахування та захисту інтересів їх периферійних громад, на території проживання яких після об’єднання не розташовані органи місцевого самоврядування. Тому так важливо врахувати інтереси органів місцевого самоврядування та периферійних громад із використанням інструментів місцевої демократії.

         В ході заходу учасники обговорили проект Статуту и та узгодили подальший графік роботи Робочої групи.

         Заходи проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Ефективна комунікація – поштовх до дій та запорука розвитку громад на Луганщині»за фінансової підтримки МФ «Відродження».

Контакти

  • lekotan@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<