В Запоріжжі поліція та школярі спілкувались про безпеку в громаді

12 вересня за ініціативи ГО «Запорізька правозахисна група» пройшли інформаційна зустріч школярів Запоріжжя з представниками патрульної поліції «Діалог заради безпеки».

Під час заходу учасники обговорили діяльність поліції, її повноваження, ключові проблеми безпеки громади та важливість безпеки дітей, протидію булінгу в школах, створення безпечного середовища в громадах. 

Під час зустрічі поліцейські відповіли на питання та розповіли про повноваження патрульної поліції при порушеннях порядку, спокою та добросусідства; як реагувати коли бачиш порушення прав дітей, розповіли як повинна будуватись взаємодія з поліцією, яка покращить ситуацію з безпекою для самих людей та громади. Особливу увагу приділили фактам, коли члени сім’ї знущаються одне над одним чи чинять будь-яке насильство. Для вирішення цих проблем також варто звертатись у поліцію за номером 102, сектор ювенальної превенції чи службу у справах дітей (якщо причетні діти) або ж повідомити свого дільничного.

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.

 

Контакти

  • zpg05@ukr.net
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.