На Луганщині активісти розробили модель Стратегії розвитку органу студентського самоврядування

В липніексперти ГО «Студентське братство Луганської області» завершили розробку модельСтратегії розвитку органу студентського самоврядування. Розроблений проект Програми містить дієві кроки по створенню сталих механізмів розвитку студентського самоврядування, підвищення обізнаності студентів щодо захисту власних прав та розвитку ОСС, як незалежної платформи для студентських ініціатив

Ознайомитись з розробленим проектом можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1lEaO75JSu3RgolCVcKMy_QjEZzzEmkIc/view?usp=sharing

Пропозиції та зауваження щодо моделі Стратегії розвитку органу студентського самоврядування можна надсилати на електронну пошту student.lugansk@gmail.com до 01 серпня 2018 р. Всі пропозиції і зауваження будуть розглянуті експертами та у випадку схвалення, внесенні до остаточного тексту Стратегії розвитку органу студентського самоврядування.

В організації, впевнені, що модель розроблена модель Стратегії розвитку органу студентського самоврядування, стане у нагоді студентським органам, які працюють над стратегічним розвитком та допоможе їм підвищити свою організаційну спроможність.

Цю діяльність організовано ГО “Студентське братство Луганської області” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходів в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Контакти

  • student.lugansk@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.