Святковий захід для маленьких ластів’ят – вихованців спілки неповних родин «Ластівонька»

1 червня – початок найулюбленішої пори всієї дітвори – теплого літечка, а також Міжнародний день захисту дітей. Ото ж з нагоди свята, в місті добра і краси - Білій Церкві, за ініціативи  Віктора Шаравари і Надії Карпенко – голови громадської організації «Фонд громади Білоцерківщини» відбувся святковий захід для маленьких ластів’ят – вихованців спілки неповних родин «Ластівонька».

Спочатку діти розважалися (ігри, конкурси, батут, міні атракціони) солодке морозиво та смаколики. Ну а потім святковий виступ місцевих ну дуже талановитих дівчаток.
 
Хоч і спекотно було, але класно, адже чудовий настрій, позитив, щирі, усміхнені обличчя діточок – були показником того, що свято вдалося! Організатори вже вкотре переконуються, як легко робити добрі справи РАЗОМ! Організатори висловлюють подяку друзям-артистам, що мають в серцях талант і охоче ним діляться з навколишнім світом, а також спонсорам заходу.
 
Свято засновано у листопаді 1949 року рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної Федерації жінок, вперше було проведено 1950 року одночасно в 51 країнах світу. На жаль, сьогодні права дітей порушуються досить часто. Це свято створено не просто для розваги, основною метою є нагадати суспільству про необхідність захищати права дитини. У дітей не менше прав ніж у дорослих, однак обставин, пов'язаних з їх порушенням існує безліч. Та безумовно, нам – дорослим варто поліпшити  життя дітей у всьому світі. А починати треба прямо зараз, бо діти - наше майбутнє, а щасливі діти - щасливе майбутнє.
 
 
 
 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.