На Донеччині громадські активісти пройшли навчання з медіації

З 12 по 14 березня 2018 року у місті Дружківка громадські активісти, правознавці, журналісти, психологи, вчителі, представники неурядових організацій, а також всі хто виявив зацікавленість, проходили навчання за програмою «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і миробудуванні», що було організовано за ініціативи ГО «Інститут розвитку та соціальних ініціатив». 

Під час навчального курсу були розглянуті такі питання як: процес та принципи медіації; відпрацювання навичок перенесення фокусу уваги зі своїх позицій на взаємоприйнятне рішення; перехід від переговорів до медіації; формування і розвиток компетенцій медіатора.

«Війна і складна соціально-економічна ситуація в Україні є підґрунтям виникнення конфліктів та насилля. Збільшення конфліктів та конфліктних ситуацій на різних рівнях призводять до того, що все частіше бажання їх вирішення призводить до застосування насильницьких методів поведінки та впливу. Сьогодні людство використовує різні шляхи вирішення конфліктів та недопущення насильства. У світовій практиці широко використовується медіація як спосіб вирішення конфліктів. Не новий він і для України. Наразі незаперечною є актуальність запровадження медіаційної допомоги у громадах Донеччини. Оскільки навчити людей розв’язувати конфлікти і насамперед бути відкритими до діалогу – це важливий крок до миру: в країні, в громаді, в родині. І перший крок у побудові миру має початися з себе…» - зазначає керівник проекту Сергій Кошель.  

Проект “Діалог та побудова довіри заради суспільного єднання в Україні” здійснено ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. 

Контакти

  • ГО “Інститут розвитку та соціальних ініціатив”
  • [email protected]
  • https://www.facebook.com/ngo.irsi/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.