В Україні опублікували дослідження протидії російській пропаганді

Які уроки боротьби України з кремлівською пропагандою важливі для всього світу? Українські експерти шукають відповідь на питання та надають рекомендації у новому дослідженні. Онлай-версія публікація відкрита для завантаження.

Протидія російській пропаганді: уроки та ідеї з України

Роки війни на сході Україні та роки війни в тилу - інформаційної війни, боротьби з кремлівською пропагандою та дезінформацією. Які уроки Україна засвоїла? Чи може цей досвід бути корисним для європейських держав? Як саме? У новій книзі «Words and Wars: Ukraine facing Kremlin Propaganda» українські експерти аналізують уроки протидії пропаганді та надають рекомендації для українського уряду і міжнародної спільноти.

Завантажити книгу у вільному доступі можна тут: https://issuu.com/internews-ukraine/docs/words_and_wars

Книга «Words and Wars: Ukraine facing Kremlin Propaganda» - це огляд українського досвіду боротьби з російською пропагандою та дезінформацією. Публікація є результатом роботи групи авторів, які підготували власні дослідження, провели інтерв’ю з ключовими українськими громадськими організаціями, експертами з вивчення російської пропаганди, фактчекінгу та інформаційної безпеки. У цьому виданні вперше зроблено комплексний аналіз протидії пропаганді та дезінформації в Україні, в тому числі основні підходи та канали комунікації. Тут також представлено рекомендації для української влади та міжнародного співтовариства.

Публікація була підготовлена громадською організацією «Інтерньюз-Україна» за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту «Громадянська синергія» та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. 

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.