Оприлюднені результати відбору представників Регіональної коаліції в Харківській області

27 листопада 2017 року були проведені установчі збори Регіональної коаліції. На зборах була підписана Угода про створення Регіональної коаліції в Харківській області до складу якої увійшло 12 організацій. 

В Харківській області набирає оберти моніторинг відображення у регіональній програмі сприяння розвитку громадянського суспільства основних завдань Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки. (Далі – Національна стратегія)

Окрім оголошених раніше напрямків моніторингу виконання завдань Національної стратегії буде проведено аналіз регіонального Плану заходів з реалізації Національної стратегії, оцінку роботи регіональної Координаційної ради та підрозділу по комунікаціях з громадськістю, який є відповідальним за виконання регіональної Програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016 – 2020 роки.

До складу Регіональної коаліції увійшло 12 організацій, зокрема: ГО «Нова Енергія», Благодійна організація «Харківський благодійний фонд “Парус”», БФ «Центр здоров’я і розвитку дитини», ГО «Асоціація медиків України», ГО «Єдине Джерело», ГО Центр «Ресурс-Професіонал», Громадська організація «Агенція змін «Перспектива»», Громадська Організація «Лозівський центр інвалідів, дітей-інвалідів, та їх батьків “Жемчужинки”», Народна Ініціатива, Організація роботодавців Печенізького району, Фонд «Сприяння», Харківське міське товариство «Антимафія», ГО «Чкаловська громадська організація «Моя громада»».

27 листопада 2017 року були проведені установчі збори Регіональної коаліції, координатором якої обрано голову ГО «Нова Енергія» Віталія Филенка. На зборах була підписана Угода про створення Регіональної коаліції в Харківській області та визначені подальші кроки для сприяння реалізації Національної стратегії на регіональному рівні.

Метою створення Регіональної коаліції є об’єднання зусиль усіх зацікавлених сторін у процесі громадського супроводу реалізації Національної стратегії шляхом поєднання громадського моніторингу з інформаційно-методичною підтримкою виконання передбачених цією стратегією завдань, створення на регіональному рівні сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, впровадження механізмів демократії участі, налагодження ефективної взаємодії між громадськістю, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.

Контакти

  • Віталій Филенко
  •  +380979257249
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.