bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підписано меморандум про співпрацю між громадськими організаціями та Львівською обл. бібліотекою.

21 листопада 2017 року у Львові підписано меморандум про співпрацю між ГО «Суспільство і право», ГО «Золоті роки» та Львівською обласною універсальною науковою бібліотекою щодо заходів в рамках проекту «Покращення доступу до правосуддя для людей поважного віку, шляхом підвищення обізнаності щодо судового захисту в Україні», який здійснюється за  підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».  

Основною метою проекту є сприяння підвищенню обізнаності людей поважного віку м. Львова та Львівської області щодо своїх прав та можливостей їх захисту, зокрема у судовому порядку, а також підвищення рівня довіри громадян до судової системи України шляхом ознайомлення з судовими процедурами та процесами.

ГО «Золоті роки» активно працює на території міста Львова та області над розкриттям та збереженням життєвого потенціалу людей поважного віку, сприяє їх самореалізації у всіх сферах життя для задоволення їх особистих потреб, зацікавлень задля гармонійного розвитку громадянського суспільства. Роль партнера в проекті: допомога у поширенні інформації про проведення заходів та формуванні групи, надання інформаційної та технічної підтримки при проведенні заходів. (79054, м.Львів, вул.Караджича 13/64, +380972099980, e-mail: zolotiroku@gmail.com)

Львівська обласна універсальна наукова бібліотека. Роль партнера в проекті: надання приміщень для проведення фокус-груп та тренінгів, які відбудуться на базі філій Львівської обласної універсальної бібліотеки в районах, а також допомога в залученні учасників заходів.(79000, м.Львів, пр.Шевченка, 13, 0322 355 609)

Зі свого боку ГО «Суспільство і право» надає правову та інформаційну підтримку щодо захисту прав членам та учасникам програм ГО «Золоті роки» та необхідну інформацію для досягнення спільних завдань, сприяє у забезпеченні необхідними ресурсами для спільної діяльності та залучає спеціалістів до реалізації заходів.(79024, м.Львів, вул.Промислова 50/52, каб.625 (6 пов.)

Програма USAID «Нове правосуддя» реалізується з жовтня 2016 р. і ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх».проектів USAID «Україні: верховенство права» та «Справедливе правосуддя». Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим колам, громадському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією. Детальнішу інформацію про программу можна отримати за телефоном +38(044)581-3303.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.