bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Кремінній жінки та літні люди з числа ВПО вчилися розвитку громад

29-31 травня 2017 р. у місті Кремінна за ініціативи ГО «Ліга жінок-виборців» пройшла «Школа лідерства» для жінок та літніх людей з числа ВПО, які мешкають в Кремінському, Новопсковському, Старобільському районах та інших містах Луганської області.

Запрошеними тренерами “Школи лідерства” стали  Єрьоменко Наталья Вікторівна та Смага Ірина Іванівна (Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада»), Жадан Зоя Михайлівна (Кремінське бюро безоплатної правової допомоги), Семенова Наталія Олександрівна (Харківський правозахисний альянс).

Під час першого дня “Школи лідерства”, учасники дізнались про інструменти розвитку громад, навчились виявляти ключові потреби та проблеми громади, перетворювати виявлені проблеми в конкретні громадські або соціальні ініціативи, обмінювались  досвідом громадської участі та реалізації проектів.

Другий день було присвячено поняттю лідерства та ефективної командної комунікації, учасники мали практичні вправи з публічних виступів, дізнались більше про співпрацю з різними аудиторіями під час реалізації проектів або волонтерських ініціативи в громадах.

Протягом третього дня учасники “Школи лідерства” розробляли власні проекти громадських ініціатив, які вони будуть реалізовувати за результатами навчання в своїх громадах. За результатами “Школи лідерства” було розроблено 4 волонтерські ініціативи, які будуть спрямовані на покращення дозвілля літніх людей з числа ВПО, збір речей для дітей, спільні розвиваючи та навчальні заходи для ВПО та місцевих мешканців в Кремінському, Старобільському та Новопсковському районах. Ці ініціативи отримають консультаційну та організаційну підтримку від ГО “Правозахисний центр “Ліга жінок-виборців”.

Захід було організовано в рамках реалізації гранту, що наданий Проектом Ради Європи “Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні”.

Слідкуйте за новинами ГО “Ліга жінок-виборців” в Фейсбук - www.facebook.com/lwv.ngo.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.  

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.