У місті Луцьк обговорили можливості створення органів самоорганізації населення

16 травня 2017 р. у місті  Луцьк відбувся майстер-клас щодо створення та організації діяльності органів самоорганізації населення, як одного із інструментів місцевої демократії.

Жителі міста отримали ключову інформацію про створення ОСН. На заході були присутні лучани, котрі поділилися своїм досвідом щодо застосування цього інструменту.

Люди, які прийшли вже знали, що ОСН – це важливий інструмент, завдяки якому можна ефективно розвивати територію, активізовувати депутатів, підвищувати відповідальність людей та робити їх учасниками покращення середовища свого проживання, що виходить за межі квартири або будинку.

Під час заходу лучани дивилися фільм про історії успіху інших міст. Одним з найуспішніших досвіді щодо створення ОСН, реалізації проектів та співпраці з представниками влади – у Вінниці. У цьому місті активно працюють у цьому напрямку протягом 8 років.

Лучани, які були на заході хочуть створити органи самоорганізації, тому вони прийшли за допомогою та порадою з цього питання до спеціалістів, які надають консультації всім, хто цього потребує. Після навчання та конструктивної розмови у лучан з`явилася ще більша впевненість у своїх силах та бажання якнайшвидше покращувати свої квартали.

Дані майстер - класи проводяться задля створення якомога більшої кількості ОСН по Волині, що будуть ефективно працювати та покращувати благоустрій свого краю.

Нагадуємо, що схожі майстер класи відбулися у Ківерцях та Рожищах.

Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Волинь – територія розвитку місцевої демократії».

 

Контакти

  • press.asossiation.osbb@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.