bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Громадському партнерству «За прозорі місцеві бюджети!» виповнилсь 2 роки
15.12.2016

13 грудня 2016 року громадському партнерству «За прозорі місцеві бюджети!» виповнюється 2 роки.

Сьогодні Партнерство — це майже 40 громадських організацій та ЗМІ з 17 областей України, які об’єднались заради створення умов для ефективного формування та використання місцевих бюджетів в інтересах громад шляхом підвищення доброчесності та прозорості бюджетного процесу та забезпечення участі громадян у ньому.

За цей невеликий час Партнерству вже дуже багато вдалось зробити.

Але члени Партнерства не збираються зупинятись на досягнутому.

Анатолій Бойко, координатор Громадського партнерства «За прозорі місцеві бюджети!», зазначає: «Дякую кожному члену Партнерства, всім нашим партнерам та донорам за той неоціненний внесок, який кожен з них зробив в досягнення Партнерства. Наразі ми завершуємо процес стратегічного планування діяльності Партнерства на наступні 3 роки та ставимо перед собою ще більш амбітні цілі. Це й підвищення ефективності використання коштів місцевих бюджетів, й впровадження ефективних бюджетів участі, візуалізованих бюджетів та бюджетних регламентів, й підвищення рівня участі громадян та їх об’єднань в бюджетному процесі й рівня врахування владою потреб громад при бюджетуванні, а також зміцнення та розвиток самого Партнерства».

Контакти

  • ОВГО «Комітет виборців України»
  • [email protected]
  • (048) 716-40-18 (048) 716-46-83

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.