bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Уроки енергоефективності у школах Жовкви та Самбора

У вересні 2016 р. експерти проекту «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві» відвідали школи Самбора та Жовкви, щоб подивитись, як і чому навчають школярів у демонстраційних класах з енергоефективності.  Класи були створені в рамках проекту «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві». Спільний проект Фонду Східна Європа, міських рад Жовкви та Самбора – переможець конкурсу проектних заявок Програми ЄС «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP).

Минулого року партнери проекти вибрали на конкурсних засадах школи у Самборі та Жовкві, де створили демонстраційні класи з енергоефективності. У класах є всі умови, щоб учні могли власноруч пересвідчитися у перевагах запровадження енергоефективних технологій.

У класах, наприклад,  є сонячний фотоелектричний модуль з вітрогенератором. А ще тут є тепловізор, і ще багато різних крутих штук, які допоможуть школярам власноруч пересвідчитися у перевагах запровадження енергоефективних технологій. 

Мета проекту «Муніципальні партнерства для покращення енергоефективності у Самборі та Жовкві» – підвищити  енергоефективність міст завдяки модернізації муніципальної інфраструктури. Проект фінансується Європейським Союзом. Жовква та Самбір зможуть модернізувати муніципальну інфраструктуру та отримати комплексну експертно-інформаційну підтримку, щоб суттєво покращити енергоефективність своїх міст і зменшити енергозалежність. Більше про проект на www.eef.org.ua

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.